Sağ Direk

Dieci, teleskopik yükleyicileriyle Konya Tarım Fuarı’nda

Yazı Üst

Dünyanın lider teleskopik yükleyici markaları arasında yer alan ve Türkiye distribütörlüğü Temsa İş Makinaları tarafından yürütülen Dieci, 17-21 Mart tarihlerinde Türkiye’nin tahıl ambarı Konya’da gerçekleşecek olan Konya Tarım Fuarı’na katılacak. Ağır koşullara ve yoğun kullanıma dayanıklı Dieci Agri Plus 38.9 ve Agri Plus 40.7 teleskopik yükleyicilerin sergileneceği fuarda alım yapan müşterilere özel, bakım paketi hediye edilecek.

Dieci’nin Türkiye distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları, 17-21 Mart tarihleri arasında Konya Tarım Fuarı’na katılacak. Dieci, Konya TÜYAP’ın açık alanındaki standında, Agri Plus 38.9 ve Agri Plus 40.7 teleskopik yükleyicilerini tanıtacak. Farklı metre ve ağırlık kapasiteleriyle tarım alanında farklı uygulama gereksinimlerine cevap veren bu ürünleriyle Dieci, tarım alanında faaliyet gösteren işletmelerin çözüm ortağı olmaya hazırlanıyor.

Dieci’nin fuarda sergilenecek Agri Plus serisi, ağır koşullarda yoğun kullanıma karşı dayanıklılığıyla öne çıkıyor. Verimliliğiyle de beğeni toplayan yükleyiciler, 6 ileri, 3 geri vitesli PowerShift Tork Konvertör şanzımanı sayesinde operatör için üstün manevra kabiliyeti ve konfor sunuyor. Ayrıca yeni İndirme Kontrol Sistemi, motor rölantide çalışırken dahi düşük devirde bomun maksimum hızla, maksimum seviyeye ulaşmasını ve hassas manevralara duyarlı hale gelmesini sağlıyor, böylece teleskopik yükleyici farklı zeminlerde her zaman dengede ve güvende kalıyor.

Dieci, Konya Tarım Fuarı’na özel olarak bir bakım paketi kampanyasının da müjdesini verdi. Firma, fuar süresince Agri serisindeki model satın alımlarında müşterilerine 1000 saat bakım hediye edecek.

Yazı Alt

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir