TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Seyit Usta 2014’e Mersin ile başladı: Martaş’a 15 lik teslimat

Seyit Usta 2014’e Mersin ile başladı: Martaş’a 15 lik teslimat

Tarih 24 Şubat 2014, 17:24

Seyit Usta, 2014'ün ilk teslimatlarını hem iç pazarda hem ihracatta gerçekleştirdi


Mersin’in en önemli nakliye firmalarından olan Martaş filosuna Seyit Usta’dan aldığı konteyner taşıyıcıları ekledi. Tamamı teslim edilen siparişler Martaş’ın özel rengi olan sarıya boyalı olarak verildi.
Seyit Usta tarafından üretilen ve Ulaştırma Bakanlığı'nın istediği ve yol kenarı denetim istasyonlarında yapılan son standartlara uygun olarak teslim edilen 40 Ft High Cube konteynırlar 1x20 ft, 1x30 ft, 1x40 ft ve 2x20 ft taşıma özelliklerine sahip. Seyit Usta Yöneticisi Seyit Arslan, teslimatını yaptıkları treylerlerin birinci sınıf malzeme ve işçilikle üretildiğini, Martaş’ın ithal dingil isteğinin karşılandığını vurguladı.Martaş teslimatından önce 2014 yılına İsrail teslimatı ile başladıklarını belirten Arslan, şu açıklamalarda bulundu; “2014 yılında bireysel müşterilerimizi de unutmadan büyük nakliye filolarına yönelik siparişleri cevaplayacağız. Ürün kalitemiz ve servis kalitemiz büyük filoların beklentilerini karşılayacak düzeyde. Martaş teslimatı bu duruma güzel bir örnek oluşturdu. Bizi tercih etmesinden dolayı Martaş Yöneticileri Apti Kurt, Ozan Kurt ve Okan Kurt ’a teşekkür ediyoruz.

Ayrıca Seyit Usta markasının, Marmara limanları dışında Mersin Limanı merkezli olarak da çalışmaya başlaması bu teslimatın diğer bir özelliğini oluşturuyor. Mersin Limanı ve Mersinli konteyner taşımacıları, Mersin merkez olmak üzere Adana, Aksaray, Kayseri, Sivas, Malatya, Gazinatep ve Kahramanmaraş gibi potansiyeli olan illere yönelik konteyner taşımacılığı gerçekleştiriliyor. Ayrıca zaman zaman İran ve Irak’a yönelik taşımalarda da ürünler kullanılabiliyor.Böylelikle Mersin Limanı konteyner taşımacılığında önem kazanıyor. 
Seyit Usta, filo siparişlerine cevap vermeye başlaması ile birlikte teslimat şeklini de yeniledi. Daha önce Marmaralı nakliyeciler konteyner yarı römorklarını kapıdan teslim alırken yeni siparişler grup halinde ve üst üste yüklenmiş olarak teslim edilmeye başlandı. Teslimatta Seyit Arslan ve Alp Arslan yarı römorkları Martaş’ın sürücülerine teslim ederek hayırlı olsun dilekleri ile uğurladılar.


İhtiyaçları karşılıyoruz

Özellikle Mersin’de pazarın “Kılçık Dorse” diye tabir ettiği ve yasal zorunlulukları yerine getiren konteyner şasilere ihtiyaç bulunuyor. Bunu karşılamaktan ve bu ihtiyaca cevap veriyor olmaktan mutluyuz.  Biz yarı römork üreticisi olarak konteynır şasi ve liman içi taşıma ekipmanlarında uzmanlaşmayı ve bu alana yoğunlaşmayı tercih ettik. Bu tercih bizim endüstriyel kaliteye sahip butik üretici olmamızı sağladı. Ayrıca İsrail’e teslim ettiğimiz 10 adet konteyner taşıyıcı ile birlikte devamın da gelecek olması, ihracatta ve uluslararası pazarlarda yol almaya başladığımızın da bir işaretini oluşturuyor.”Seyit Usta yurtiçi ile birlikte ihracat çalışmalarını da hızlandırdı. İsrail'e konteyner taşıyıcılar teslim edildi

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

Treyler sektörü hurda teşviki istiyor

Treyler sektörü hurda teşviki istiyor Hurda araçta ÖTV indiriminin 10 bin liradan 15 bin liraya çıkarılmasını içeren teklif TBMM'ye sunuldu.

Krone Kullanıcıları Almanya’daki Frigo Fabrikasını Ziyaret Etti

Krone Kullanıcıları Almanya’daki Frigo Fabrikasını Ziyaret Etti Krone’nin bu tesisinde günde 40 treyler üretilebiliyor. 430 bin metrekarelik bu tesiste 900’den fazla kişiye istihd...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı