TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Öztreyler tekrar buluşturdu

Öztreyler tekrar buluşturdu

Tarih 02 Ağustos 2013, 11:39

Treyler üreticisi Öztreyler, müşterileriyle biraraya geldi

Türkiye’nin önemli damper ve üstyapı üreticilerinden Öztreyler, Ramazan ayına özel düzenlediği geleneksel iftar etkinliğini gerçekleştirdi. 2 Ağustos 2013 tarihinde Kartal Kolcuoğlu restoranda düzenlenen yemeğe çok sayıda Öztreyler müşterisi ile firanın ticari dostları katılım gösterdiler. Öztreyler firmasından ise başta Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Dal olmak üzere firma çalışanları katıldılar.
Öztreyler Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk, bu davetle Ramazanın bereketi ve coşkusunu tüm dost ve müşterileri ile birlikte yaşamaktan mutluluk duyduklarını belirterek, Öztreyler olarak sektördeki konumunu süpriz hamlelerle daha da yukarı taşıyacaklarını vurguladı.  


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

TREDER’in toplantısı Yalçın Dorse’de gerçekleşti

TREDER’in toplantısı Yalçın Dorse’de gerçekleşti Treyler sektörünün tek temsilcisi Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER), yönetim kurulu toplantısını 4 Ekim 2018 ta...

Treyler sektörünü meraklandıran “Curiosity Center” açıldı

Treyler sektörünü meraklandıran “Curiosity Center” açıldı Adını “Curiosity Center” koyduğu özgün tasarımlı Ar-Ge Merkezinin açılışını gerçekleştiren OKT Trailer “Bizim için ...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı