TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Öztreyler tekrar buluşturdu

Öztreyler tekrar buluşturdu

Tarih 02 Ağustos 2013, 11:39

Treyler üreticisi Öztreyler, müşterileriyle biraraya geldi

Türkiye’nin önemli damper ve üstyapı üreticilerinden Öztreyler, Ramazan ayına özel düzenlediği geleneksel iftar etkinliğini gerçekleştirdi. 2 Ağustos 2013 tarihinde Kartal Kolcuoğlu restoranda düzenlenen yemeğe çok sayıda Öztreyler müşterisi ile firanın ticari dostları katılım gösterdiler. Öztreyler firmasından ise başta Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Dal olmak üzere firma çalışanları katıldılar.
Öztreyler Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk, bu davetle Ramazanın bereketi ve coşkusunu tüm dost ve müşterileri ile birlikte yaşamaktan mutluluk duyduklarını belirterek, Öztreyler olarak sektördeki konumunu süpriz hamlelerle daha da yukarı taşıyacaklarını vurguladı.  


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

Treyler sektörü hurda teşviki istiyor

Treyler sektörü hurda teşviki istiyor Hurda araçta ÖTV indiriminin 10 bin liradan 15 bin liraya çıkarılmasını içeren teklif TBMM'ye sunuldu.

Krone Kullanıcıları Almanya’daki Frigo Fabrikasını Ziyaret Etti

Krone Kullanıcıları Almanya’daki Frigo Fabrikasını Ziyaret Etti Krone’nin bu tesisinde günde 40 treyler üretilebiliyor. 430 bin metrekarelik bu tesiste 900’den fazla kişiye istihd...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı