TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Öztreyler tekrar buluşturdu

Öztreyler tekrar buluşturdu

Tarih 02 Ağustos 2013, 11:39

Treyler üreticisi Öztreyler, müşterileriyle biraraya geldi

Türkiye’nin önemli damper ve üstyapı üreticilerinden Öztreyler, Ramazan ayına özel düzenlediği geleneksel iftar etkinliğini gerçekleştirdi. 2 Ağustos 2013 tarihinde Kartal Kolcuoğlu restoranda düzenlenen yemeğe çok sayıda Öztreyler müşterisi ile firanın ticari dostları katılım gösterdiler. Öztreyler firmasından ise başta Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Dal olmak üzere firma çalışanları katıldılar.
Öztreyler Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk, bu davetle Ramazanın bereketi ve coşkusunu tüm dost ve müşterileri ile birlikte yaşamaktan mutluluk duyduklarını belirterek, Öztreyler olarak sektördeki konumunu süpriz hamlelerle daha da yukarı taşıyacaklarını vurguladı.  


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

Krone, Logitrans Fuarında da Türk nakliyecisinin yanında yer aldı

Krone, Logitrans Fuarında da Türk nakliyecisinin yanında yer aldı 12.si düzenlenen Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı’nda, 2 adet ürünü ile yer aldı.

Schmitz Cargobull’dan Almanya'da 100 milyon €’luk yatırım

Schmitz Cargobull’dan Almanya'da 100 milyon €’luk yatırım Schmitz Cargobull yeni kapasite iyileştirme programı kapsamında büyük yatırımlar yapmayı planlıyor.

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Yapacak çok iş var!

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı