TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Yeksan Treyler'den üç firmaya teslimat

Yeksan Treyler'den üç firmaya teslimat

Tarih 19 Eylül 2012, 15:07

Yeksan Treyler, Lokal İnşaat'a 200 adelik siparişinin ilk 20 adedini, Anhan Nakliyat'a 10 adetlik siparişin son 2 adetini ve Bayramoğlu Taşımacılık'a 8 adet araç teslimatı gerçekleştirdi.

Türkiye içinde ve uluslararası akaryakıt taşımacılığı yapan ayrıca yurtdışında ve Türkiye’de inşaat sektöründe faaliyet gösteren Ankara merkezli Lokal İnşaat Enerji Ltd. Şti, araç alımında Yeksan Treyler'i tercih etti ve 200 adetlik tanker treyler siparişi verdi.

20 adetlik ilk partinin teslimatı yapılırken törene, Lokal İnşaat Enerji Ltd. Şti’den Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yıldırım ve Satın Alma Müdürü İrfan Kara katılırken, Yeksan Treyler'den Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Türkseven, Satış Pazarlama Genel Müdürü Hasan Kırcı ve Üretim Planlama Müdürü Fulya Akyüz hazır bulundu.Lokal İnşaat Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yıldırım, Yeksan Treyler'i tercih sebebinin, güvenilir bir marka olması, geniş servis ağının bulunması ve diğer firmalara nazaran garanti süresinin daha uzun olmasını gösterdi.

Törende konuşan Yeksan Treyler Yönetim Kurulu Başk. Ö. Faruk Türkseven, Yeksan Treyler'in yaptığı ürünlerle gerek Türkiye gerekse yurt dışı pazarında ilk sırada yeraldığını, işinin piri çalışanlarla en sağlam ve en güvenilir ürün çıkarttıklarını dile getirdi. Yıllık bütçelerinin büyük bir kısmını ar-ge çalışmalarına ve büyüme odaklı projelerine ayırdıklarını belirten Ömer Faruk Türkseven, teslimatların hayırlı olması diledi.
 
 
Anhan Nakliyat, araç alımına devam ediyor
 
Son yıllarda yaptığı yatırımlar ile sektörde adından sıkça söz ettiren İzmir merkezli Anhan Nakliyat da siparişini verdiği 10 adetlık araç alımının son 2 adetini Yeksan Treyler fabrikasında yapılan törenle teslim aldı.

Siparişi verilen 13,60 scorpıo kayar perdeli ve Yeksan Treyler'in kendi üretimi olan AX’S marka dingillerle firmanın bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretildi. Teslimat törenine katılan Yönetim Kurulu Başkanı Pınar Görücüoğlu, Yeksan Treyler’ii tercih etmelerinin sebebi olarak firma ihtiyaclarına uygun çözümlerin sunulması ve araçlar için verilen 5 yıllık garantiyi gösterdi.

Teslimat törenine Yeksan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Türkseven, ve İstanbul Bölge Müdürü Ali Kansız katıldı. Ali Kansız, son dönem üretimlerinin müşteri talepleri doğrultusunda ürün odaklı olduğunu her türlü yük taşımak için özel üretim araçlar yapıldığını, Anhan Nakliyatın da bu firmalardan biri olduğunu söyledi. Anhan Nakliyat ile başlayan işbirliğinin uzun soluklu olmasını istediğini belirten Kansız, her firmaya uygun çözümler sunarak müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutmanın Yeksan Treyler’in en önemli prensibi olduğunun altını çizerek teslimatların hayırlı olması dileklerini dile getirdi.

Firmaya teslim edilen araçların temsili anahtarı Yeksan Treyler Karadeniz Bölge Müdürü Hami Şahin tarafından takdim edildi.

Bayramoğlu'nun tercihi de Yeksan

2004 yılından bu güne kadar tercihini Yeksan'dan yana kullanan Bayramoğlu Taşımacılık, yine Yeksan Treyleri tercih etti. Bünyesinde yirminin üzerinde Yeksan marka aracı bulunan Bayramoğlu Taşımacılık, verdiği 8 adetlik siparişi düzenlenen törenle teslim aldı.

Tören Bayramoğlu Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Asım Kırcı, Yeksan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Türkseven ve İstanbul Bölge Müdürü Ali Kansız’ın katılımıyla gerçekleşti.

Törende konuşan Türkseven, verilen siparişteki 13.60 mt saç kapaklı sal treylerin havuzlu konteynır kilitli olup, boru taşımak için yapılan özel aparatlarıyla her türlü yük taşımaya uygun durumda olduğunu belirterek teslimatların hayırlı olmasını diledi.

 

 

 

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

Krone Kullanıcıları Almanya’daki Frigo Fabrikasını Ziyaret Etti

Krone Kullanıcıları Almanya’daki Frigo Fabrikasını Ziyaret Etti Krone’nin bu tesisinde günde 40 treyler üretilebiliyor. 430 bin metrekarelik bu tesiste 900’den fazla kişiye istihd...

Tırsan, Transport Logistic 2019’da sektör ile buluşacak

Tırsan, Transport Logistic 2019’da sektör ile buluşacak Tırsan bünyesinde yer alan dünyanın önde gelen kutu üreticisi ve Avrupa’da hava kargo segmentinin pazar lideri Tals...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı