TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Hattat Traktör, İzmir Fuarı'nda şov yapacak

Hattat Traktör, İzmir Fuarı'nda şov yapacak

Tarih 19 Eylül 2012, 12:37

Hattat Traktör, İzmir'de 20 Eylül - 23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Agroexpo Eurasia 8. Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı'nda ödüllü traktörleri ile yer alacak.

Türkiye’nin lider yerli traktör üreticisi Hattat Traktör, İzmir’de 20 Eylül - 23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Agroexpo Eurasia 8. Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı’nda ödüllü traktörleri ile yer alacak. Ziyaretçiler Hattat Traktör’ün Hattat Bahçe Serisi A65B ve A80B, Twintrac (geri sürüş) özellikli Valtra T 161 ve Valtra N 111 ile Ferrari marka ürünlerini inceleyebilecekler.

Türkiye’nin en önemli tarım fuarlarından biri olan İzmir Agroexpo Eurasia 8.Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı, Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda 20-23 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak.

Hattat Tarım Genel Müdürü Abdullah Akkuş’un da katılacağı fuarda katılımcılar, Hattat Traktör’ün Hattat Bahçe Serisi A65B ve A80B, Twintrac (geri sürüş) özellikli Valtra T 161 ve Valtra N 111 ile Ferrari marka ürünlerini yakından inceleyebilecekler.

Hattat Bahçe Serisi traktörler, farklı vites seçenekleri ile 12 İleri 12 Geri Valtra Transmiyon özelliğine ek olarak Valtra transmisyonu birleşik tip şanzıman yapısına sahip olmasıyla da motorun üretmiş olduğu gücü minimum kayıplarla işe uygulayabiliyor.

Hattat Traktör T161 model traktörler ise günlük işleri kolaylaştıran ve hızlandıran cruise (sabit hız ) kontrolüne, sürücü tarafından programlanabilme özelliklerine sahip. Hidroliklerin çalışma ayarlarını(indirme - kaldırma hızı, toprak altı çalışma derinliği gibi) hafızaya alarak tarla dönüm başlarında ekipmanı otomatik olarak kaldıran ve döndükten sonra hafızaya aldığı bilgilere göre her dönüm başında ekipman ayarı gerektirmeyen özelliği ile Valtra T 161 modeli dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

TREDER’in toplantısı Yalçın Dorse’de gerçekleşti

TREDER’in toplantısı Yalçın Dorse’de gerçekleşti Treyler sektörünün tek temsilcisi Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER), yönetim kurulu toplantısını 4 Ekim 2018 ta...

Treyler sektörünü meraklandıran “Curiosity Center” açıldı

Treyler sektörünü meraklandıran “Curiosity Center” açıldı Adını “Curiosity Center” koyduğu özgün tasarımlı Ar-Ge Merkezinin açılışını gerçekleştiren OKT Trailer “Bizim için ...
<