TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Hattat Traktör, İzmir Fuarı'nda şov yapacak

Hattat Traktör, İzmir Fuarı'nda şov yapacak

Tarih 19 Eylül 2012, 12:37

Hattat Traktör, İzmir'de 20 Eylül - 23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Agroexpo Eurasia 8. Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı'nda ödüllü traktörleri ile yer alacak.

Türkiye’nin lider yerli traktör üreticisi Hattat Traktör, İzmir’de 20 Eylül - 23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Agroexpo Eurasia 8. Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı’nda ödüllü traktörleri ile yer alacak. Ziyaretçiler Hattat Traktör’ün Hattat Bahçe Serisi A65B ve A80B, Twintrac (geri sürüş) özellikli Valtra T 161 ve Valtra N 111 ile Ferrari marka ürünlerini inceleyebilecekler.

Türkiye’nin en önemli tarım fuarlarından biri olan İzmir Agroexpo Eurasia 8.Uluslararası Tarım Sera ve Hayvancılık Fuarı, Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda 20-23 Eylül tarihleri arasında ziyaretçilere açık olacak.

Hattat Tarım Genel Müdürü Abdullah Akkuş’un da katılacağı fuarda katılımcılar, Hattat Traktör’ün Hattat Bahçe Serisi A65B ve A80B, Twintrac (geri sürüş) özellikli Valtra T 161 ve Valtra N 111 ile Ferrari marka ürünlerini yakından inceleyebilecekler.

Hattat Bahçe Serisi traktörler, farklı vites seçenekleri ile 12 İleri 12 Geri Valtra Transmiyon özelliğine ek olarak Valtra transmisyonu birleşik tip şanzıman yapısına sahip olmasıyla da motorun üretmiş olduğu gücü minimum kayıplarla işe uygulayabiliyor.

Hattat Traktör T161 model traktörler ise günlük işleri kolaylaştıran ve hızlandıran cruise (sabit hız ) kontrolüne, sürücü tarafından programlanabilme özelliklerine sahip. Hidroliklerin çalışma ayarlarını(indirme - kaldırma hızı, toprak altı çalışma derinliği gibi) hafızaya alarak tarla dönüm başlarında ekipmanı otomatik olarak kaldıran ve döndükten sonra hafızaya aldığı bilgilere göre her dönüm başında ekipman ayarı gerektirmeyen özelliği ile Valtra T 161 modeli dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

Malatya'nın itfaiye araçları Ford Trucks'tan

Malatya'nın itfaiye araçları Ford Trucks'tan Malatya Büyük Şehir İtfaye Daire Başkanlığı, Çetinkayalar Ford Trucks'ı tercih etti.

FLIEGL Yeni sistemler yalın ve hafif

FLIEGL Yeni sistemler yalın ve hafif Bu yıl 50. kuruluş yılını kutlayan Fliegl, IAA 2018’de yeni araç konseptlerinin yanı sıra yeni geliştirdiği kapı ki...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Yapacak çok iş var!

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı