TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Ruukki ilk seminerini Konya'da gerçekleştirdi

Ruukki ilk seminerini Konya'da gerçekleştirdi

Tarih 26 Mart 2012, 17:46

Ruukki Türkiye pazarındaki iş ortakları ile bir araya gelerek, aşınma sacı alanındaki markası Raex ve yüksek dayanımlı çelik markası Optim hakkında bilgi verdi.

Yüksek dayanımlı ve aşınma sacları ile birlikte metal esaslı komponent üretimi gerçekleştiren Finlandiya merkezli Ruukki, 2009 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürdüğü Türkiye pazarındaki iş ortakları ile bir araya geldi. 20 Mart Salı günü Konya’da gerçekleştirilen etkinlikte üstyapı ve damper üreticileri, Ruukki’nin aşınma sacı alanındaki markası Raex ve yüksek dayanımlı çelik markası Optim’in kullanım alanları hakkında bilgi sahibi oldular. Toplantıda; Ruukki Türkiye Ülke Müdürü Özgür Yalçın, Pazarlama Müdürü Emre Aytaç, Ruukki Ege Akdeniz Bölgesi Satış Müdürü Onur Sertdemirel, Satış Asistanı Sinem Başak ile Finrlandiya’dan gelen Ürün Müdürü Tero Rasmus ile Özel Çelik Uygulama Müdürü Kari Salin katıldı.Toplantıda Türk damper üreticilerinin ihtiyaçları dinlendi ve sıcak haddelenmiş ürünler, lazer kaynağı ve Ruukki çözümlerinin damper ürünlerinde kullanımları katılımcılara aktarıldı. Türkiye ve Dünya çapında Ruukki uygulamalarının da aktarıldığı toplantıda ürünleri daha hafif üretmenin metotları ve üretim süreleri ile işçilik maliyetlerini en optimum seviyelere çekmek için ipuçları verildi.

Etkinlikte konuşan Ruukki Türkiye Ülke Müdürü Özgür Yalçın, İskandinavya ve Doğu bloğu ülkelerinde güçlü bir yapıya sahip olduklarını belirterek şunları söyledi:

“Özel çelik üretimine güçlü bir şekilde odaklanmış, Kuzey Avrupalı lider çelik üreticisi olarak Türk pazarındaki iş ortaklarımız ile ilk buluşmamızı bu etkinlik ile gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ruukki olarak müşterilerimizin bizi sadece bir çelik tedarikçisi olarak değil, bir çözüm ortağı olarak görmesini istiyoruz. Bu sebeple müşterilerimizin gelişimine ayrıca önem veriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikle müşterilerimize üretim süreçlerinde, tüm dünyada kabul gören, üretim maliyetlerini azaltmalarını sağlayacak özel çelik kullanımıyla ilgili bilgileri paylaşma fırsatı yakaladık. Türk damper ve üstyapı üreticisine artan rekabet ortamında belirli avantajlar sağlayarak, global pazarda etkin olmalarına katkı sağlamak bizim öncelikli amacımız. Bu sebeple Finlandiya’dan aramıza katılan ve global pazara hakim uzmanlarımızla gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikte, damper ve üstyapı üreticileri ile çelik alanındaki çözüm ortaklarımız olarak üretimlerinde fark yaratabilmeleri için deneyimlerimizi paylaştık.” 

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

Treyler sektörü hurda teşviki istiyor

Treyler sektörü hurda teşviki istiyor Hurda araçta ÖTV indiriminin 10 bin liradan 15 bin liraya çıkarılmasını içeren teklif TBMM'ye sunuldu.

Krone Kullanıcıları Almanya’daki Frigo Fabrikasını Ziyaret Etti

Krone Kullanıcıları Almanya’daki Frigo Fabrikasını Ziyaret Etti Krone’nin bu tesisinde günde 40 treyler üretilebiliyor. 430 bin metrekarelik bu tesiste 900’den fazla kişiye istihd...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı