TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Türkiye otomotiv endüstris dış pazarlarda etkinliğini arttırmaya odaklanmış durumda

Türkiye otomotiv endüstris dış pazarlarda etkinliğini arttırmaya odaklanmış durumda

Tarih 05 Mart 2019, 12:41

Yalçın Dorse, bugün geldiği noktada ürettiği her 3 araçtan 2’sini yurt dışı müşterilerine gönderiyor.

Uzun yıllardır ihraç pazarlarında ürünlerini tanıtmak için yoğun çaba harcayan Yalçın Dorse, bugün geldiği noktada ürettiği her 3 araçtan 2’sini yurt dışı müşterilerine gönderiyor.Son olarak Avrupa bir adet 5DDUZ model 5 dingilli, uzar tip, kendinden dümenlenir lowbed; 4 adet 4YSFC model 4 dingilli lowbed; zorlu yol koşulları için tasarlanmış BPW akslı, 100 ton teknik kapasiteli  1 adet 4LBUZ model lowbed gönderildi.Afrika’ya da bir adet 100 ton teknik kapasitei  4LBUZ 4 dingilli, tandem akslı lowbed ile 2 adet 80 teknik kapasiteli 4LBUZ lowbed ihraç edildi.

2 ila 10 aks arasında müşterilerine yapılacak işe ve çalışma koşullarına uygun çok çeşitli alçak zeminli yarı römorklar ve yükleyiciler sunan Yalçın Dorse, Bauma 2019’da da özel ürünleriyle yer alacak

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

Treyler sektörü hurda teşviki istiyor

Treyler sektörü hurda teşviki istiyor Hurda araçta ÖTV indiriminin 10 bin liradan 15 bin liraya çıkarılmasını içeren teklif TBMM'ye sunuldu.

Krone Kullanıcıları Almanya’daki Frigo Fabrikasını Ziyaret Etti

Krone Kullanıcıları Almanya’daki Frigo Fabrikasını Ziyaret Etti Krone’nin bu tesisinde günde 40 treyler üretilebiliyor. 430 bin metrekarelik bu tesiste 900’den fazla kişiye istihd...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı