TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Yalçın Dorse, ihraç pazarları için üretmeye devam ediyor

Yalçın Dorse, ihraç pazarları için üretmeye devam ediyor

Tarih 25 Ekim 2018, 14:14

Firmanın müşterisine sevk ettiği son araç YALCIN 4LBUZ model bir 4 akslı lowbed yarı römork oldu.Yalçın Dorse, ihraç pazarları için üretmeye devam ediyor. Firmanın müşterisine sevk ettiği son araç YALCIN 4LBUZ model bir 4 akslı lowbed yarı römork oldu.

İhracatı yapılan 2 adet lowbed yarı römork, kendinden dümenlenebilir akslara ve uzatılabilir şasilere sahip. Lowbedler geniş rampaları sayesinde çok çeşitli makinelere tırmanma olanağı sağlıyor. Rampa çıkışları hidrolik mekanizma ile destekleniyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Üstyapi

Iveco Türkiye, üstyapıcılar ile buluştu

Iveco Türkiye, üstyapıcılar ile buluştu Iveco, İstanbul’da iki yılda bir düzenlediği üstyapıcılar toplantısına bir yenisini ekledi.

Yalçın Dorse, ihracata devam ediyor

Yalçın Dorse, ihracata devam ediyor Yalçın 3LB40 3 Aks lowbed yarı römork, Multifonksiyonel özellikleri ile bir çok farklı kulvarda kullanılabilinilir.

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Yapacak çok iş var!

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı