TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

Tüm Subaru modellerinde yüzde 15 indirim fırsatı

Tüm Subaru modellerinde yüzde 15 indirim fırsatı

Tarih 25 Eylül 2018, 11:09

Tüm mekanik yedek parça ve işçiliklerinde yüzde 15 indirim sunuluyor.

“Yolculuklarınız Subaru’ya, Subaru’nuz bize emanet!”
Model ve yaş kısıtlaması olmadan tüm Subaru modellerine uygulanan kampanya kapsamında,mekanik yedek parça ve işçiliklerinde yüzde15 indirim sunuluyor. Kampanya 25 Eylül Salı gününden 25 Ekim Perşembe günü akşamında kadar devam edecek.

Kampanya kapsamında Subaru sahiplerine hem dikdörtgen hem de boyun kullanımı olan çift kullanımlı bir adet Subaru logolu seyahat yastığı hediye edilecek.
 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kampanyalar

Mercedes-Benz Türk’ten Aralık ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk’ten Aralık ayına özel fırsatlar Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, kamyon, otobüs, hafif ticari araç ve otomobil ürün grupları için hazırladığı Ara...

Ford Trucks’tan, 12 ay vade ve ‘0 faiz’ avantajı

Ford Trucks’tan, 12 ay vade ve ‘0 faiz’ avantajı Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, 2018’in son günlerinde müşterilerine cazip teklifleri sunmaya devam...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Yapacak çok iş var!

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı