TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

İNCELEME-TEST

GAZ'da erken bayram

GAZ'da erken bayram

Tarih 14 Ağustos 2018, 16:17

GAZ Türkiye, kısa bir süre için satışa sunduğu GAZelle Next panelvan ve kamyonetleri çok özel fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

Kuru sabitleyerek ve fiyatlarına fark yansıtmadan kullanıcısına ciddi bir avantaj sağlayacak, GAZelle Next kamyonetler 61.705 TL'den başlayan fiyatlarla GAZelle Next Panelven'lar ise 71.344 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Üstelik 5.000 TL'ye varan nakit ve takas indiriminden müşteriler yararlanabiliyor. Rakiplerine göre ciddi fiyat avantajıyla satışa sunulan GAZelle Next'lere bayrama kadar çok cazip koşullarla sahip olunabiliyor.

Yol bilgisayarı, ABS+EBD fren sistemi, 150 HP gücünde Cummins motoru, üstün yükleme kabiliyeti, 3 yıl/150.000 km garantisi, konforlu ergonomik kabini, 8 yıl anti korozyon garantisiyle GAZelle nextler rakiplerine fark atıyor.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kampanyalar

Mitsubishi kampanyalarına devam ediyor

Mitsubishi kampanyalarına devam ediyor Temsa Motorlu Araçlar, Mitsubishi Eclipse Cross ve L200 modellerindeözel satış kampanyalarına devam ediyor.

Cıtroën bakım paketleri fırsatı sunuyor

Cıtroën bakım paketleri fırsatı sunuyor Citroën, 2019 yılında 3 yaş ve üzeri araçlar için net fiyatlı bakım paketleri fırsatı sunuyor.

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama
Vahit MAHMATLI
Yapacak çok iş var!

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı