TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi
Nakliye aracı bulmak artık çok kolay

Nakliye aracı bulmak artık çok kolay

Tarih 09 Mart 2013, 11:51

Ücretsiz nakliye arama motoru olan Transportx.com, yükveren ve nakliye firmalarının isteğine anında cevap vererek, süreci hızlandırıyor.

Hem yükveren firmalar için hem de nakliye firmaları için, aradığı kriterlerde uygun yük ve araç bulmak artık sıkıntılı bir süreç olmaktan çıkıyor. Transportx.com her iki tarafı tek bir platformda toplayarak, tarafların birbirlerine doğrudan ulaşmasını sağlıyor.
Transportx.com, yükveren üyelerine pek çok avantaj sağlıyor. Pek çok nakliye arama sitesinde yer alan yük ilanı bırakmak yerine yükveren firmalar, yük bilgilerini, yükün alınacağı ve bırakılacağı konumu,  istediği araç tipini seçerek yüküne en uygun olan nakliye araçlarının fiyatlı listesine ulaşıyor. Böylece, gereksiz e-mail trafiğinden de kurtulmuş olunuyor. Yükveren firmalar ayrıca, parsiyel ve boş dönüş aramaları da yapabilecekleri gibi, özel proje taşımacılığı için de arama yapabilme imkânına sistem aracılığıyla sahip oluyorlar. Sistemi bu şekliyle R2 belgeli Forwarder firmalar da kullanabiliyorlar.
Nakliye firmaları ise Transportx.com’a araçlarını sadece fiyatlarıyla beraber tek tek kaydediyor, bu aşamada destek ekibinden yardım alabilen üyeler araçların sisteme entegre edilmesinin ardından yükverenler tarafından doğrudan ulaşabilir duruma geliyorlar. Nakliye firmaları, sistemde sefer takvimlerini ne kadar güncellerse, o kadar fazla boş dönüş ve parsiyel aramalarında çıkabiliyor ve araçlarına yük bulabiliyorlar ve böylece daha fazla ek kazanç elde edebiliyorlar.
Transportx.com, sistemin hijyen kalmasına da oldukça özen göstererek, üyelerini yerinde ziyaret etmeye çalışıyor ya da tek tek arıyor ve belgelerini alıyor. Belgesiz hiçbir üyeyi sistemine dahil etmeyen Transportx.com, üyelerinin güvenliğini üst düzeyde tutuyor.
Üyeliğin 2014’e kadar ücretsiz olduğu sistem, üyelik başvurularını www.transportx.com adresinden almaya devam ediyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

4x4 Dünyası Offroad Fest

4x4 Dünyası Offroad Fest Bolu Mudurnu’da, 14-16 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilen “4x4 Dünyası Offroad Fest”, ortak tutkusu arazi aracı,...

Groupe PSA, Opel’in Torbalı’daki arazisine yatırım yapacak

Groupe PSA, Opel’in Torbalı’daki arazisine yatırım yapacak Groupe PSA, sahibi olduğu Opel markasının İzmir’in Torbalı ilçesinde yer alan arazisine yatırım yapacağını açıkladı...
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı