TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA2016
USTYAPI DERGISI SAYI 77
BMC'nin yeni çekicisi yollarda görüldü

BMC'nin yeni çekicisi yollarda görüldü

Tarih 13 Ağustos 2012, 16:46

BMC'nin yeni çekicisi, test sürüşleri sırasında görüntülendi.

BMC, ihracat ve yurtiçi pazarlara yönelik yeni model hazırlıklarını sürdürüyor. Profesyonel serisi araçlarla yurtiçi ve ihracat pazarlarında ağır vasıta alanında Türkiye’nin en tanınan markalarından biri olan BMC, yakın bir tarihte piyasaya yeni bir çekici ile çıkmaya hazırlanıyor.
 
 
Değişik yol, yük ve mevsim koşullarında testleri yapılan aracın test sürüşleri sırasında çekilen ilk fotoğrafları ortaya çıkmaya başladı. Fotoğraflarda yeni çekicinin, BMC’nin ürünleri arasında yer alan Profesyonel serisi çekicilerden daha geniş ve yüksek bir kabin yapısına sahip olduğu ve tamamen daha dinamik bir yapıya ve yeni hatlara sahip olduğu görülüyor.
 
Yeni ürünün yurtiçi pazarda da konfor ve güvenlik standartlarıyla güçlü bir seçenek oluşturarak firmanın pazar payını istenen seviyeye getirmesi, ihracat pazarlarında BMC’ye daha fazla rekabet gücü kazandırması bekleniyor.
 
 
Bu yeni çekicinin yakıt ekonomisi, sürüş güvenliği ve yardımcı sürüş donanımları ile kabin konforu, sistem ve donanımlarıyla beğeni toplayarak BMC’yi ağır ticari araç pazarında yeni bir noktaya taşıyacağı görünüyor.
 
Yerli mühendislerin ve sermayenin eseri olan çekicinin; farklı motor gücü, çekiş özellikleri, dingil aralığı, kabin içi yüksekliği ve genişliği ile uluslar arası standartlarda beklentilere cevap verebilecek potansiyele sahip olacağı da gelen ilk bilgiler arasında yer alıyor.
 
Çekicinin motor gücü, aktarma organları ve diğer teknik detaylar ile ilgili bilgiler henüz kamuoyuna sunulmuş bulunmuyor. Edinilen ilk bilgiler, yardımcı sürüş ve güvenlik donanımlarının zenginleştiği yönünde…

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Ford Otosan 2015 Sürdürülebilirlik Raporu'nu yayınladı

Ford Otosan 2015 Sürdürülebilirlik Raporu'nu yayınladı Ford Otosan, toplumsal refaha katkıda bulunacak ve gelecek nesillerin gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde yü...

Kastamonulu taşıyıcılar Kassbohrer Açık Kasa'yı anlattı

Kastamonulu taşıyıcılar Kassbohrer Açık Kasa'yı anlattı Tırsan, 9 Ağustos 2016 Salı günü Kastamonulu taşıyıcılar ile bir araya gelerek Kässbohrer Açık Kasa'nın perform...
tasiyanlar 202

E-Bülten Aboneligi

ASPOCK
Vahit MAHMATLI
Yeni sürüş düzeni
Oruç Kaya
“Kamyoncular Olmuş Lojistikçi”
Doğan SILAY
Markalar

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x