TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Gökbora sarısı BMC çekiciler görevde

Gökbora sarısı BMC çekiciler görevde

Tarih 08 Şubat 2011, 23:21

Türkiye'nin uluslararası nakliye ve lojistik alanındaki en büyük firmalarından

Türkiye'nin uluslararası nakliye ve lojistik alanındaki en büyük firmalarından biri olan Gökbora Uluslararası Nakliyat ve Ticaret A.Ş. araç filosunu BMC marka araçlarla büyütmeye devam ediyor. Türkiye'nin önemli kentlerinde ve Avrupa'da çeşitli ülkelerde kendine bağlı şirketleri bulunan Gökbora'nın yurtiçinde kendi ofisleri ve depolama ve dağıtım merkezleri, yurt dışında da Almanya başta olmak üzere çeşitli üllkelerde kurduğu şirketler bulunuyor. Firmanın filosunda öz malı olarak 400 adedin üzerinde bir çekici filosuna sahip. Gökbora ilk olarak filosundaki BMC PRO 522'ler ile görev yapmaya başlamıştı. Daha sonra firmanın filosunda 8x2 ler ve çekiciler de görev aldı. Son dönemdeyse Gökbora filosuna katılan PRO 1142 çekicilerle Gökbora filosu güçlendi. Gökbora'ya BMC satışları BMC'nin etkin bayilerinden biri olan FSM Demirbaş Otomotiv tarafından gerçekleştirildi. Konuyla ilgili olarak yayınlanan basın bülteninde aşağıdaki bilgiler yer aldı:

"Gökbora Nakliyat, BMC İstanbul Yetkili Satıcısı FSM Demirbaş Otomotiv' den aldığı 20 adet profesyonel çekici ile filosunu güçlendirdi. Teslim edilen araçlar için Gökbora Nakliyat yönetim binasında teslimat töreni düzenlendi. Törene; Gökbora Uluslararası Nakliyat Firması Sahibi Şenol Çak, FSM Demirbaş Otomotiv' den, Mustafa Demirbaş ve BMC İstanbul Bölge Müdürü Erdal Eroğlu katıldı.

Törende BMC  adına İstanbul Bölge Müdürü Erdal Eroğlu, Gökbora Uluslararası Nakliyat Firması Sahibi Şenol Çak' a plaket takdim edildi.

BMC İstanbul Bölge Müdürü Erdal Eroğlu, teslim töreninde yaptığı konuşmada, doğru işe doğru araç ürettiklerini, satışta olduğu gibi satış sonrası hizmetlerinin de müşteri memnuniyeti sağlamaya devam edeceklerini ifade etmiştir.

Şenol Çak da BMC'nin son 15 yılda yaptığı yatırımlarla ön plana çıktığını ve doğru araçlar geliştirdiğini vurgulayarak, araçlardan aldığı performans neticesinde araç alımlarının devam edeceğini ifade etti.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

TEMSA'dan Şekerler Turizm'e 100 Prestij SX

TEMSA'dan Şekerler Turizm'e 100 Prestij SX Şekerler Turizm, 100 Prestij SX aldı. Araçların ilk partisi olan 50 adet Prestij SX düzenlenen törenle firmaya tesl...

Iveco'dan İmay ve Imfalt'a Stralis çekici

Iveco'dan İmay ve Imfalt'a Stralis çekici İMAY ve İMFALT firmaları, 2016 başındaki 6 adet Stralis teslimatından sonra filolarına 12 adet daha Stralis çekici ...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
200. sayı
Oruç Kaya
“Kamyoncular Olmuş Lojistikçi”
Doğan SILAY
Markalar

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x