TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
USTYAPI SAYI 83 PDF
Batman ve Hataylı firmaların da tercihi Axor oldu

Batman ve Hataylı firmaların da tercihi Axor oldu

Tarih 08 Temmuz 2009, 23:35

Batman'da faaliyet gösteren Demyol İnşaat ve Hatay'da faaliyet gösteren

Batman'da faaliyet gösteren Demyol İnşaat ve Hatay'da faaliyet gösteren Güler Uluslararası Nakliyat ile Sümbül Nakliyat  filolarını  Mercedes-Benz Axor 1840 LS çekicilerle büyüttü. Mercedes - Benz Türk' ün Kamyon Fabrikasında düzenlenen törenlerle  20 adet Güler Nakliyat’a, 8 adet Demyol İnşaat'a ve 10 adet de Sümbül Nakliyat'a Axor 1840LS çekici teslim edildi.

Güler ve Sümbül Nakliyat'ın Axorları Hatay Has Mercedes'tenGüler Nakliyat'ın teslim töreninde;  firma sahibi Ahmet Yavuz ve İbrahim Güler, aracın anahtarlarını satışı gerçekleştiren Hatay Has Mercedes-Benz Bayi Kamyon Satış Müdürü Özgür Çayırlı ve Satış Danışmanı Tanser Nalçacı ile Mercedes-Benz Türk Kamyon Müşteri Merkezi Yöneticisi Alper Aydın'dan teslim aldı.  Güler Nakliyat yetkilileri, 'Mercedes-Benz Axor 1840LS çekiciyi, piyasanın yakıt tüketimi en düşük aracı olmasından dolayı tercih ettiklerini, ayrıca ikinci el değerinin yüksek olması, yedek parça sorununun olmayışı, aracın sağlam ve güçlü olması gibi özelliklerin onları Axor alımına yönlendirdiğini söyledi.
 
Sümbül Nakliyat'ın teslim töreninde Sümbül Nakliyat yetkilisi Nihat Korkmaz'ın yanı sıra aracın satışını gerçekleştiren Has Hatay MBT Bayi yetkilileri  ile Mercedes-Benz’den Kamyon Müşteri Merkezi görevlisi Halil Eryılmaz da yer aldı.
Demyol araç alımlarına devam edecek

Demyol İnşaat'ın teslimat töreninde Demyol İnşaat'ın yetkilisi Ramazan Özcan ve Mercedes-Benz Kamyon Müşteri Merkezi'nden Halil Eryılmaz hazır bulundu. 8 adet araç alımıyla birlikte filosundaki Mercedes Benz markalı araç sayısını 38'e çıkaran Demyol İnşaat'ın yetkilisi Ramazan Özcan, 2009 yılında Axor alımlarına devam edeceklerini söyledi.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

Mengerler Transay'a 30 Sprinter teslim etti!

Mengerler Transay'a 30 Sprinter teslim etti! Transay Taşımacılık 2018 yılına Mercedes Benz Bayii Mengerler’den aldığı 30 adet Sprinter minibüsü filosuna ekleyer...

Baysallar filosunu güçlendirdi

Baysallar filosunu güçlendirdi Filosuna 10 adet DAF XF Space Kabin çekici katan Baysallar, bu alımla toplam özmal çekici ve treyler sayısını 200 a...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Ticaret barışı sever

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x