TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
BMC 7 otobüsüyle Busworld'e hazır

BMC 7 otobüsüyle Busworld'e hazır

Tarih 18 Nisan 2012, 13:31

BMC, yarın başlayacak ve Cumartesi gününe kadar sürecek olan Busworld Turkey 2012 Fuarı öncesinde gerçekleşen basın gününde, sergileyeceği araçlar hakkında basın mensuplarını bilgilendirdi.

Kuruluşunun 47. yılını kutlayan BMC, 19-21 Nisan 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan Busworld Turkey 2012 Fuarı'nın bugün gerçekleştirilen basın gününde, basın mensuplarıyla bir araya gelerek bir toplantı düzenledi. Toplantıda BMC Genel Müdür Yardımcısı Turgut Cankılıç konuşma yaparken, toplantı sonrasında Satış ve Pazarlama Direktörü Togan Yazıcıoğlu sergilenen araçlarla ilgili bilgi verdi.

BMC fuarda; Procity İ.E.T.T., Procity 340 Körüklü Otobüs, Procity-Turkuaz/Erguvan, Probus LE, Alyos, Probus 850 TBX ve Midilux L olmak üzere 7 aracını sergiliyor.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Otobüs

İstanbul Halk Ulaşım A.Ş kongresinde tedarikçiler buluştu

İstanbul Halk Ulaşım A.Ş kongresinde tedarikçiler buluştu Yeni yönetim kurulu seçimi için bir araya gelen İstanbul Halk Ulaşım A.Ş, Mustafa Altuntaş'ı Yönetim Kurulu Baş...

Karsan'dan Kocaeli'ye 200 çevreci otobüs

Karsan'dan Kocaeli'ye 200 çevreci otobüs Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma filosuna sıkıştırılmış doğalgazla çalışan (CNG) ve 80 yolcu taşıma kapa...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Nakliyecinin gündemi
Oruç Kaya
Sürdürülebilir Lojistik
Kaan Kirişçoğlu
Topyekün uzmanlık
Doğan SILAY
Oynamıyorum!

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı

Design by Medya-x