TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
busworldlogo

Kampanyalar

BMC 7 otobüsüyle Busworld'e hazır

BMC 7 otobüsüyle Busworld'e hazır

Tarih 18 Nisan 2012, 13:31

BMC, yarın başlayacak ve Cumartesi gününe kadar sürecek olan Busworld Turkey 2012 Fuarı öncesinde gerçekleşen basın gününde, sergileyeceği araçlar hakkında basın mensuplarını bilgilendirdi.

Kuruluşunun 47. yılını kutlayan BMC, 19-21 Nisan 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan Busworld Turkey 2012 Fuarı'nın bugün gerçekleştirilen basın gününde, basın mensuplarıyla bir araya gelerek bir toplantı düzenledi. Toplantıda BMC Genel Müdür Yardımcısı Turgut Cankılıç konuşma yaparken, toplantı sonrasında Satış ve Pazarlama Direktörü Togan Yazıcıoğlu sergilenen araçlarla ilgili bilgi verdi.

BMC fuarda; Procity İ.E.T.T., Procity 340 Körüklü Otobüs, Procity-Turkuaz/Erguvan, Probus LE, Alyos, Probus 850 TBX ve Midilux L olmak üzere 7 aracını sergiliyor.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Otobüs

Otokar 15 bin Sultan üretti, fabrikada kutladı

Otokar 15 bin Sultan üretti, fabrikada kutladı 2013 yılını iyi bir otobüs satış oranı ile bitiren Otokar, Sultan serisinin 15 binincisini 3 Mart 2014 tarihinde Sa...

Temsa TS45’i Amerika’da satmaya başladı

Temsa TS45’i Amerika’da satmaya başladı Amerika pazarı için geliştirilen 57 koltuklu yeni ürün TS45 ABA Fuarı’nın ardından bu kez Los Angeles California’da...
E-bülten için
beton ankara
Oruç Kaya
İstanbul’un Şehremini
Vahit MAHMATLI
Sektörler ve makinalar
Doğan SILAY
İstenmiyorsun Artık...

Haber Arşivine Bak


Gelişmiş Arama

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi
RSS Kaynağı

Design by Medya-x