TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
Delphi’den yeni klima serisi

Delphi’den yeni klima serisi

Tarih 17 Nisan 2019, 11:42

Delphi Technologies, yaz ayları yaklaşırken klima çözümlerinden oluşan yeni serisinisatışa sundu.

Trafiğe çıkan araç sayısının artması sonucu araç içi hava kalitesini iyileştirme yönünde artan tüketici talebi, klima pazarını sürekli olarak büyütüyor. Satış sonrası pazarında faaliyet gösteren Delphi Technologies söz konusu büyüme ile birlikte yaz aylarına girilirken yeni klima çözümleri alanındaki çalışmalarını sürdürüyor. Dünyanın önde gelen otomotiv orijinal ekipman üreticileri için emisyon ve yakıt tasarrufu çözümleri üreten Delphi Technologies bu kapsamda, klima çözümlerinden oluşan yeni serisini satışa sundu. Audi Q2, Seat Ateca ve Peugeot 3008 gibi otomobiller için kompresörler, kondansatörler, genleşme valfleri ve kabin filtrelerinin yer aldığı geniş ürün yelpazesine sahip yeni seri, 900’ü aşkın araç uygulamasıyla uyumlu olmasıyla dikkat çekiyor ve 50’den fazla yeni parçadan oluşuyor. Orijinal ekipman düzeyinde eğitim, arıza tespit uzmanlığı ve teknik bilgilerin yanı sıra en son klima teknolojisine sahip olan kapsamlı ürün serisi, satış sonrası uzmanlarının kârlı bir servis pazarına yüksek kaliteyle ve rakiplerine kıyasla uygun maliyetlerle girebilmesini sağlayacak.

Yakıt tasarrufu ve düşük emisyon sunuyor

Delphi Technologies’in klima çözümleri, toplamda 25.000 uygulamayı kapsıyor ve kompresör, kondansatör, kabin filtresi, genleşme valfi, basınç müşiri, kurutucu, kompresör yağları dâhil önemli sistem bileşenlerinin bulunduğu 1.370 parçadan oluşuyor. Orijinal ekipman standartları ile uyumlu olacak şekilde üretilen klima ürünlerinde daha fazla yakıt tasarrufu, daha düşük emisyon oranları ve en son klima teknolojisi kullanılıyor.DS arıza tespit çözümü, F-Gas sertifikası dâhil eğitim ve teknik bilgiler içeren Delphi Technologies'in klima çözümleri, servislerin daha uzun süre müşteri bağlılığı sağlayacak kaliteli ve kârlı bir klima servisi sunması için gerekli parçaları ve teknik bilgileri de sunuyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Endüstri Yan Sanayi

ZF, Satışlarını Artırarak Yeni Nesil Mobilite Çözümlerine Yatırım Yaptı

ZF, Satışlarını Artırarak Yeni Nesil Mobilite Çözümlerine Yatırım Yaptı ZF Friedrichshafen AG, 2018 mali yılında satışlarını artırdı. Kur farkı etkilerinden, birleşme ve satın alma faaliy...

Prometeon lastikleri, en zorlu koşullara meydan okuyor

Prometeon lastikleri, en zorlu koşullara meydan okuyor Prometeon, zorlu inşaat sahalarında çalışan araçlar için uzun lastik ömrü, yüksek performans ve maksimum dayanıklıl...
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Değişenler ve değişmeyenler

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı