TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
Ücretsiz Check-Up hizmeti Euromaster’da!

Ücretsiz Check-Up hizmeti Euromaster’da!

Tarih 08 Şubat 2019, 12:27

Euromaster, araçların en önemli noktalarının kontrolünü kapsayan check-up hizmetini müşterilerine ücretsiz sunarak iddiasını ortaya koyuyor.

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, servis noktalarına gelen araçların önemli noktalarının kontrolünü kapsayan check-up hizmetini müşterlerine ücretsiz sunuyor. Lastikler, farlar, amortisör, egzoz, fren sistemi, sıvılar (motor yağı, antifriz, cam suyu, akü suyu), klima, ön düzen, silecekler ve bir çok serviste sunulmayan fren hidroliği ve akünün ücretsiz kontrolünü kapsayan check-up hizmeti, özellikle kış aylarında büyük önem taşıyan araç arızaları ve kaza risklerini en aza indiriyor.

Araç Check-Up’ıkış aylarında büyük önem taşıyor!

Yeni nesil araçlar her ne kadar en son teknolojilerle ve en kaliteli malzemelerle üretiliyor olsa da, aracı oluşturan parçaların da bir ömrü vardır vearaç üretiminde kullanılan orijinal parçalar zamanla etkisini yitirir. Bu yüzden marka veya modeli ne olursa olsun her araç düzenli kontrol ve bakıma ihtiyaç duyar. Düzenli kontrol ve bakımlar yapılmazsa, aracın vereceği tepkilerden de bir sorun olduğuanlaşılabileceği gibi, beklenmedik arıza ve kaza riski oldukça yüksektir. Tüm bunların yanında düzenli kontrol ve  bakımlar, beklenmedik arıza ve kaza riskleri en aza inerken, aracın daha etkili çalışmasını sağlayarak yakıt tüketiminin azaltılmasına da yardımcı olur.

Arıza ve kaza riskini en aza indiriyor!

Müşterilerinin yola sorunsuz ve güvenle devam etmesi için çalışan Euromaster’ın sunduğu ücretsiz araç check-up hizmeti, beklenmedik arıza ve kaza risklerini en aza indirirken, aracın daha etkili çalışmasını sağlayarak, yakıt tüketiminin azaltılmasına yardımcı oluyor.Euromaster’ın profesyonel ve müşteri odaklı yaklaşımı ile araç bakımlarını ihmal etmeyen Euromaster müşterileri, hem yola güvenle devam ediyor, hem de bütçelerine zarar vermemiş oluyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Endüstri Yan Sanayi

ZF, Satışlarını Artırarak Yeni Nesil Mobilite Çözümlerine Yatırım Yaptı

ZF, Satışlarını Artırarak Yeni Nesil Mobilite Çözümlerine Yatırım Yaptı ZF Friedrichshafen AG, 2018 mali yılında satışlarını artırdı. Kur farkı etkilerinden, birleşme ve satın alma faaliy...

Prometeon lastikleri, en zorlu koşullara meydan okuyor

Prometeon lastikleri, en zorlu koşullara meydan okuyor Prometeon, zorlu inşaat sahalarında çalışan araçlar için uzun lastik ömrü, yüksek performans ve maksimum dayanıklıl...
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Değişenler ve değişmeyenler

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı