TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
Volvo üstyapıcılarla ikinci kez buluştu

Volvo üstyapıcılarla ikinci kez buluştu

Tarih 08 Kasım 2018, 18:30

Volvo Trucks temsilciliğini üstlenen Temsa İş Makinaları Volvo Trucks ile işbirilğini arttırmaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor.


7 - 8 Kasım'da İstanbul Pendik'te Temsa İş Makinaları, Volvo Türkiye organizasyonu ve İsveç'ten gelen Volvo teknik yetkilileri "Volvo Trucks İş Ortakları Teknik Eğitim Buluşması" için bir araya geldiler.
Toplantıda üstyapıcılar ile Temsa İş Makinelerinin Volvo kamyon ve çekicilerle ilgili olarak yapabilecekleri işbirlikleri ele alındı. Üstyapı ve araç uyumu ile ilgili teknik bilgiler verildi. Toplantıya Türkiye'nin çeşitli illerinden davet edilen seçkin üstyapıcılar katıldı.










İLGİLİ HABER:











 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Petrol Ofisi ‘Üçüncü Göz’ün ilk hizmet ödüllerini aldı…

Petrol Ofisi ‘Üçüncü Göz’ün ilk hizmet ödüllerini aldı… 7 bölgenin ilk şampiyon bayileri, İstanbul’da düzenlenen törenle ödüllerini aldı.

Maxion İnci’ye ihracat performans ödülü

Maxion İnci’ye ihracat performans ödülü TAYSAD), 41’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı kapsamında başarılı kurumları belirledi.
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Değişenler ve değişmeyenler

E-Bülten Aboneligi





Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı