TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
2019 Uluslararası Yılın Vanı

2019 Uluslararası Yılın Vanı

Tarih 19 Eylül 2018, 17:38

Yeni Peugeot Partner, 19 Eylül Çarşamba günü Hannover'de 25 gazeteciden oluşan jürinin oylarıyla 2019 Uluslararası Yılın Vanı seçildi.

Yeni Peugeot Partner birkaç hafta içinde gerçekleşmesi planlanan lansmandan hemen önce 2019 Uluslararası Yılın Vanı ödülüne layık görüldü. Bünyesinde barındırdığı teknolojilerle hafif ticari araç segmentine yeni bir soluk getiren Yeni Peugeot Partner, 1992 yılından bu yana düzenlenen Uluslararası Yılın Vanı ödülünü alan 5’inci Peugeot van modeli.

İki farklı gövde tipiyle (4,40 metre ve 4,75 metre) üretilen Yeni Peugeot Partner; dinamik tasarım, akustik özellikler, ileri teknoloji, güvenlik donanımları ve zengin motor seçenekleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Sürüş güvenliğine katkı sağlayan ve birçok teknolojik çözümle donatılan Yeni Peugeot Partner, aşırı yük göstergesi ve kör nokta kamera görüşü sağlayan “Surround Rear Vision” olmak üzere segmentinde öncü iki önemli  yenilikle dikkat çekiyor.

Hafif ticari segmentinde Peugeot i-Cockpit gibi son derece seçkin bir mimariyi ilk kez kullanıma sunan  Yeni Peugeot Partner, benzersiz bir sürüş deneyimi vaat ediyor. Her kullanıcı tipine uygun çözümler sunan Yeni Peugeot Partner, ister zorlu kullanım koşulları için geliştirilen Grip versiyonu, isterse de vaktinin büyük bölümünü aracında geçirenler için tasarlanan Asphalt versiyonu ile farklı kullanıcıların beklentilerini karşılamak için geliştirildi.

Uluslararası Yılın Vanı Ödülü ilk kez 1992 yılında verildi. Jüri, hafif ticari araçlar konusunda uzman 25 bağımsız gazeteci ve yayıncıyı bir araya getiriyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Hafif Ticari

Anadolu Isuzu’dan kamyon ihracatına güçlü giriş

Anadolu Isuzu’dan kamyon ihracatına güçlü giriş Anadolu Isuzu, İtalya’da kullanılmak üzere 234 adet Isuzu NQR 90 kamyon üretimini tamamlayarak, kamyon ihracatına b...

Karsan, Jest Electric’te ihracata başladı!

Karsan, Jest Electric’te ihracata başladı! BMW i teknolojisiyle 210 km’ye kadar menzile ulaşabilen Jest Electric, Avrupa yollarında hizmet vermeye başladı. Ye...
Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı