TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Megane Sedan roadshow başladı

Megane Sedan roadshow başladı

Tarih 14 Eylül 2018, 14:45

Türkiye’nin en çok tercih edilen modeli Renault Megane Sedan, bir roadshow organizasyonu ile yola çıkarak Türkiye’yi dolaşıyor.


13 Eylül’de İstanbul’da başlayan ve 21 Ekim’e kadar 5 şehri dolaşacak olan roadshow organizasyonunda Megane Sedan, ‘’Beklenmedik bir gün’’ sloganı ile otomobilseverlerle buluşuyor. Katılımcılar, test sürüşünün yanı sıra çeşitli teknolojik yenilikleri Megane Sedan ile deneyimleme fırsatı yakalıyor.

Google Tilt Brush ile 3 boyutlu resim çizme deneyimini yaşayacak olan katılımcılar, sanal gerçeklik gözlüğü ile kendi avatarlarını yaratırken, aynalı oda adı verilen alanda ise müzik ve ışık oyunları ile GIF uzantılı videolar çekebilecekler.

2017 yılında Otomotiv Gazetecileri Derneği tarafından “Türkiye’de Yılın Otomobili” seçilen Megane Sedan, bütün müşterilerinin talebine cevap verebilecek iki benzinli, bir dizel olmak üzere üç farklı motor seçeneği ile satışa sunuluyor.

6 hafta boyunca Megane Sedan Roadshow İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Adana’da otomobilseverlerle buluşacak.

•    13-16 Eylül / İstanbul Anadolu - Viaport Pendik AVM
•    20-23 Eylül / İstanbul Avrupa - Forum İstanbul AVM
•    27-30 Eylül / Ankara - Kentpark AVM
•    04-07 Ekim / Bursa - Korupark AVM
•    11-14 Ekim / İzmir - Forum Bornova AVM
•    18-21 Ekim / Adana - M1 AVM 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Otomobil

Körfez'de duman dumana drift finali

Körfez'de duman dumana drift finali Drift Otomobil Sporları Kulübü tarafından organize edilen Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası 4. ve son yarışı T...

Smart EQ Türkiye’de

Smart EQ Türkiye’de Dördüncü nesilde smart, ailenin bütün üyelerinde yüzde 100 elektrikli, 0 emisyonlu sürüş sunmaya başladı.
Vahit MAHMATLI
Yapacak çok iş var!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı