TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
Aspöck Systems’den fuar daveti

Aspöck Systems’den fuar daveti

Tarih 13 Eylül 2018, 18:15

Almanya’da düzenlenen fuarlar otomotiv ve taşıma endüstrisini buluşturmaya devam ediyor.

Eylül ayı otomotiv taşıma sektörü açısından fuarlarla geçiyor. Önce Frankfurtta düzenlenen Automechanika ardından da Hannover’de düzenlenecek IAA Ticari Taşıtlar Fuarı dünyadan ve Türkiye’den katılımcılar ve ziyaretçileri buluşturuyor.

Frankfurt’un katılımcıları arasında yer alan otomobil, tarım araçları ve ağır ticari araçlar ile yarı römorklar için aydınlatma sistemleri üreten Aspöck Systems Frankfurt fuarına katıldı.

Aspöck Systems Türkiye Müdürü Selçuk Akman Türk müşterilerini ve fuarı ziyaret eden sektör ilgililerini misafir etmekten ve ürünlerini tanıtmaktan duyacakları memnuniyeti ifade etti.
Aspöck Systems Frankfurt’dan sonra Hannover’de de ürünlerini tanıtacak.


Aspöck Systems Frankfurt fuarı Hol 3, G61’de ziyaretçilerini bekliyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Fiat Motor Sporları yeniden Urfalılar ile buluştu

Fiat Motor Sporları yeniden Urfalılar ile buluştu Fiat Motor Sporları tarafından düzenlenen “Egea Seni Piste Çağırıyor” etkinliği Şanlıurfa’da düzenlendi.

Ford Otosan, Ford Team’de koşmaya çağırıyor!

Ford Otosan, Ford Team’de koşmaya çağırıyor! Bu yıl ‘Benim Elim Senin Elin’ diyerek siz de omurilik felçlilerine destek verin…
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Değişenler ve değişmeyenler

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı