TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Aspöck Systems’den fuar daveti

Aspöck Systems’den fuar daveti

Tarih 13 Eylül 2018, 18:15

Almanya’da düzenlenen fuarlar otomotiv ve taşıma endüstrisini buluşturmaya devam ediyor.

Eylül ayı otomotiv taşıma sektörü açısından fuarlarla geçiyor. Önce Frankfurtta düzenlenen Automechanika ardından da Hannover’de düzenlenecek IAA Ticari Taşıtlar Fuarı dünyadan ve Türkiye’den katılımcılar ve ziyaretçileri buluşturuyor.

Frankfurt’un katılımcıları arasında yer alan otomobil, tarım araçları ve ağır ticari araçlar ile yarı römorklar için aydınlatma sistemleri üreten Aspöck Systems Frankfurt fuarına katıldı.

Aspöck Systems Türkiye Müdürü Selçuk Akman Türk müşterilerini ve fuarı ziyaret eden sektör ilgililerini misafir etmekten ve ürünlerini tanıtmaktan duyacakları memnuniyeti ifade etti.
Aspöck Systems Frankfurt’dan sonra Hannover’de de ürünlerini tanıtacak.


Aspöck Systems Frankfurt fuarı Hol 3, G61’de ziyaretçilerini bekliyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Omsan’a Atlas Lojistik ödülü

Omsan’a Atlas Lojistik ödülü OMSAN Lojistik, bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Atlas Lojistik Ödülleri’nde Uluslararası Taşıma İşleri Organizatörler...

ZF 2018 yılını “En İyi Avrupa Otomotiv Satış Sonrası Şirketi” ödülüyle taçlandırdı

ZF 2018 yılını “En İyi Avrupa Otomotiv Satış Sonrası Şirketi” ödülüyle taçlandırdı Bu ödül mükemmel liderlik ve ortaklık becerileri, vizyon ve geleceğe yönelik hareketlilik için değişime hazırlıktak...
Vahit MAHMATLI
Yapacak çok iş var!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı