TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
GO, Rally Turkey’in sponsoru oldu

GO, Rally Turkey’in sponsoru oldu

Tarih 12 Eylül 2018, 14:52

Eyüp Aratay, “...GO markamız ile sponsor olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Dünya çapında 4 kıtada, 13 ülkede düzenlenen Dünya Ralli Şampiyonası’nın 10’uncuayağı Rally Turkey adı altında Muğla Marmaris’te gerçekleşecek. Doğal güzellikleri ve karakteristik etaplarıyla ön plana çıkan Muğla ve çevresi, dünyaca ünlü pilotların zorlu mücadelelerine ev sahipliği yapacak.
Türkiye’nin köklü enerji markası İpragaz çatısı altındaki en genç marka GO’nun organizasyon sponsoru olduğu 13-16 Eylül tarihleri arasında Marmaris’te gerçekleşecek dev organizasyonun 10’uncu ayağında,son 5 yılın şampiyonu Sebastien Ogier ve sıralamada lider durumdaki ThierryNeuville başta olmak üzere birçok pilot yarışacak.

Türkiye’nin, 8 yıl aradan sonra Dünya Ralli Şampiyonası’nın 10. ayağı olan RallyTurkey’in Marmaris ev sahipliğinde düzenleneceğini belirten İpragaz CEO’su Eyüp Aratay, “Dünya çapında naklen yayınlanacak şampiyona için Marmaris’e 50 bin kişinin gelmesini bekliyoruz. Marmaris, bu dev organizasyonla dünyaya açılacak. Şampiyona, hem turizm hem de ülke ekonomimiz açısından büyük önem taşıyor” dedi.Türkiye akaryakıt sektörünün yenilikçi ve dinamik markası GO ile dünyanın en büyük organizasyonuna sponsor olduklarından dolayı mutluluk duyduklarını ifade eden Aratay sözlerine şöyle devam etti:
“GO, gerçekten de her açıdan alışılagelmiş değerlerin çok üzerinde, uluslararası standartlarda yaratılmış bir marka. Sektöre, kendine has birçok özelliği de beraberinde getiren; felsefesinden, ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeyen GO’nun başarıları henüz yollara çıktığı 5’inci yılında uluslararası arenada tescillendi. 5’inci yılımızda dünya çapında milyonlarca kişi tarafından takip edilen Dünya Ralli Şampiyonası’nın Türkiye organizasyonuna sponsor olmaktan dolayı gurur duyuyoruz”.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Fiat Motor Sporları yeniden Urfalılar ile buluştu

Fiat Motor Sporları yeniden Urfalılar ile buluştu Fiat Motor Sporları tarafından düzenlenen “Egea Seni Piste Çağırıyor” etkinliği Şanlıurfa’da düzenlendi.

Ford Otosan, Ford Team’de koşmaya çağırıyor!

Ford Otosan, Ford Team’de koşmaya çağırıyor! Bu yıl ‘Benim Elim Senin Elin’ diyerek siz de omurilik felçlilerine destek verin…
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Değişenler ve değişmeyenler

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı