TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
IAA 2018 HANNOVER
Mercedes araçları filo müşterileri ile buluşturdu

Mercedes araçları filo müşterileri ile buluşturdu

Tarih 10 Ağustos 2018, 17:10

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar, Güsem Yeşil Vadi’de düzenlenen organizasyonda, X-Class, Vito ve yeni yönetmeliğe uygun üretilen Sprinter Okul Servisi modellerini filo müşterileri ile buluşturdu.

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Serdar Yaprak, Pazarlama ve Ürün Müdürü Onur Ahi, 2. El Satış Müdürü Faruk Özer, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Hafif Ticari Araçlar & Otomobil Satış Müdür Yardımcısı Gökay Temiz, İstanbul Bölge (Filo) Satış Koordinatörleri ve İstanbul Bayileri Satış Müdürleri’nin katılımıyla 9 Ağustos 2018 Perşembe günü Güsem Yeşil Vadi’de düzenlenen “Filo Müşterileri-Test Sürüşü” etkinliği ile Mercedes-Benz X-Class’ı müşterilerine deneyimletti.Katılımcılarına offroad deneyimi yaşama fırsatı sunulan etkinlik kapsamında yeni yönetmeliğe uygun olarak üretilen Sprinter Okul Servisi de sergilenerek müşterilerin beğenisine sunuldu. 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Schmitz Cargobull ve BPW iş birliği, ortak buluşma noktası

Schmitz Cargobull ve BPW iş birliği, ortak buluşma noktası Schmitz Cargobull ve BPW Grubu, IAA Fuarı’ndatelematik alanında stratejik bir iş birliğine gittiklerini duyurdular.

Maysan Mando bayilerini Beyrut’ta buluşturdu

Maysan Mando bayilerini Beyrut’ta buluşturdu Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi Maysan Mando, ‘en önemli çözüm ortağı’ olarak gördüğü bayilerini, ‘...
Vahit MAHMATLI
VDA, IAA ve pazar

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı