TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Akset
IAA 2018 HANNOVER
Continental ve Dünyagöz kurumsal anlaşma yaptı

Continental ve Dünyagöz kurumsal anlaşma yaptı

Tarih 10 Ağustos 2018, 15:48

Continental ile Dünyagöz Hastaneler Grubu arasında protokol imzalandı.

Dünyanın en büyük lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden olan Continental’in müşterilerine daha fazla ayrıcalık sunma hedefiyle hayata geçirdiği ContiExtra, marka işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Dünyagöz Hastaneler Grubu ile yapılan işbirliği kapsamında ContiExtra üyeleri, Türkiye’de 20 noktada bulunan Dünyagöz Hastaneleri’nde muayene, tetkik, özellikli ameliyat, lazer ameliyatı ve diğer genel ameliyatlardan 31.12.2018 tarihine kadar faydalanabilecekler. Üstelik bu göz sağlığına ilişkin protokolden ContiExtra üyelerinin birinci dereceden yakınları da yararlanabilecek.

ContiExtra’ya üyelik çok kolay

Continental Yetkili Satıcıları’ndan veya Continental Lastik Evleri’nden tek seferde 4 adet Continental markalı binek, SUV/4x4 veya hafif ticari araç lastiği satın alan Continental kullanıcıları, ContiExtra’ya ücretsiz üye olabiliyor. Yetkili satıcılardan yapılan alışverişlerde faturayla birlikte verilen contiextra üyelik şifresini, iletişim ve plaka bilgileri ile www.contiextra.com adresindeki “Yeni Üye” bölümüne giren kullanıcılar, kolayca üyeliğini başlatabiliyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Güncel

Bruno Blin'den yıl değerlendirmesi

Bruno Blin'den yıl değerlendirmesi Renault Trucks Dünya Başkanı Bruno Blin, tüm Avrupa’da online olarak eş zamanlı gerçekleştirilen bir basın toplantı...

2019’da Yeni Teknoloji Yatırımları ve İç Pazarın Büyümesine Odaklanacağız

2019’da Yeni Teknoloji Yatırımları ve  İç Pazarın Büyümesine Odaklanacağız Alternatif Yakıtlı Araçlar ve SUV Segmenti İhracatımızın Sürekliliği İçin Elzem
alcoawheel
Vahit MAHMATLI
Yerli, milli ve ihracatçı!

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı