TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
versus omega kadesan
Scania'dan 145 adetlik teslimat

Scania'dan 145 adetlik teslimat

Tarih 18 Nisan 2018, 16:54

Scania bu yıl içerisindeki en büyük teslimatını geçekleştirdi.

Adile Sultan Yalısı'nda gerçekleşen teslimatta aynı gruba bağlı olan Hüner Lojistik ve HNR firmasına 145 araçlık bir çekici teslimatı gerçekleştirildi.

Doğuş Otomotiv Scania Genel Müdürü İlhami Eksin ve Hüner Lojistik ile HNR Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hüner'in ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katılımı ile gerçekleşen teslimat, bu yılın ilk dört ayında toplu olarak yapılan en büyük teslimatlardan birisi oldu.

İbrahim Hüner, Scania araçlarını almaya 2015 yılında başladıklarını ve sürekli olarak Scania alarak filolarının neredeyse tamamını Scania araçlarına dönüştürdüklerini ifade etti.

Hüner, ayrıca Scania satın almalarının en büyük iki nedeninden birisinin araçların düşük yakıt tüketimi olduğunu diğer ikinci nedeninin ise satış sonrası çuk iyi bir hizmet verilmesi olduğunu ifade etti.

Hüner, sürücülerin de Scania araçların, çok iyi bir konfor düzeyine sahip olduğunu söylediklerini belirtiyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne 10 adet Körüklü CNG

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne 10 adet Körüklü CNG Mercedes-Benz Türk tarafından Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne teslimatı gerçekleştirilen 10 adet Körüklü CNG Merce...

Işıklar Ağır Nakliyat filosuna iki çekici kattı

Işıklar Ağır Nakliyat filosuna iki çekici kattı Işıklar Ağır Nakliyat’ın 10’u MAN olan 30 araçlık filosunu iki çekici ile daha da güçlendirdi. Son yatırımında da M...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Doğal gaz

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı