TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi
Euro 6 Actros ve Arocs’lar İstanbul Park'ta sahaya çıktı!

Euro 6 Actros ve Arocs’lar İstanbul Park'ta sahaya çıktı!

Tarih 17 Ekim 2016, 18:01

Mercedes Benz Euro 6 kamyon ve çekicilerin tanıtım çalışmalarına devam ediyor.


Yeni seri uzun yol taşımacılığı için tasarlanan Actros ve şantiye serisi Arocs araçlar bu gün basın ve filo müşterileri ile İstanbul parkta buluştu. Araçlar hakkında katılımcılara teknik bilgi ve izlenim sürüşü yapma olanağı verildi.


Davetliler İstanbul parkta HED akademi organizasyonu Actros ve Arocs serisi araçları teknik özeliklerini ortaya çıkaran koşullarda kullandılar. Katılımcılar özellikle sürüş donanımları ve sürüş yardımcı donanımlarının etkilerini ve bu sistemlerin çekici ve kamyonlarda sürüş sırasında ki etkilerini gördüler.Viraj, frenleme, tehlikeden kaçma ve sırasında özelikle sıvı veya hareketli yüklerde ESP etkisini araçları kullanarak gördüler.

Şantiye serisi kamyonlar İstanbul park yakınında oluşturulan ve bu kamyonların karşılaşacağı sert yol koşullarında performanslarını ortaya koydular.
Canberk Hurmoğlu Mercedes kamyon ve çekicilerdeki sürüş yardımcı donanımları özellikle ESP ile ilgili katılımcılara bilgi verdi. ESP'nin işlevleri özel donanımlı tanker ve römorksuz bir çekici ile pratik olarak gösterildi. Katılımcılar ayrıca bu tankerle deneme sürüşü yapma imkanı buldular.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Ağır Ticari

Özaltın Ağır Vasıta Kayseri'de açıldı

Özaltın Ağır Vasıta Kayseri'de açıldı Doğuş Otomotiv distribütörlüğünde Türkiye faaliyetlerini sürdüren Scania, Türkiye genelinde hizmet verdiği yetkili ...

Renault Trucks'ın sınırlı sayıdaki özel çekicisi

Renault Trucks'ın sınırlı sayıdaki özel çekicisi Renault Trucks ve Renault Sport Racing, T Yüksek Kabin Renault Sport Racing aracını üretmek üzere uzmanlıklarını bi...

E-Bülten Aboneligi

Vahit MAHMATLI
Ulaşım ve üretim bütünlüğü

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı