TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

Ağır Ticari

RSS

MAN Konya'da müşterileri ve şoförlerle buluştu

MAN Konya'da müşterileri ve şoförlerle buluştu MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. ‘yaşam boyu iş ortağı’ olarak gördüğü müşterilerini, üstün nitelikli araçları ve Satış Sonrası Hizmetler alanında sunduğu avantajların yanı sıra diğer alanlarda da desteklemeye devam ediyor. Bu kapsamda düzenlenen MAN ProfiDrive eğitimlerinin sonuncusu, Konya’da gerçekleştirildi.

20 Mayıs 2019, 12:15


RTEC 2019 Uluslararası finalinde Türkiye’yi Koçaslanlar temsil edecek

RTEC 2019 Uluslararası finalinde Türkiye’yi Koçaslanlar temsil edecek Renault Trucks’ın satış sonrası yarışması RTEC’in, bu yıl üçüncüsü düzenleniyor.

17 Mayıs 2019, 12:44


Almanyalı Rhenus Lojistik’e İki Adet DAF CF Elektrik

Almanyalı Rhenus Lojistik’e İki Adet DAF CF Elektrik DAF Trucks, önde gelen uluslararası Rhenus Grubu'nun % 100 iştirakı olan Almanyalı Contargo'ya iki adet tam elektrikli kamyon teslim etti.

10 Mayıs 2019, 14:06


DAF, inşaat segmentine yönelik ürün serisini genişletiyor

DAF, inşaat segmentine yönelik ürün serisini genişletiyor DAF Trucks, nakliye şirketlerine ihtiyaçlarını çok daha iyi karşılayacak şekilde tasarlanan bir araç sunmak amacıyla ürün serisini yeni araç konfigürasyonlarıyla genişletiyor.

09 Mayıs 2019, 12:11


Ağır ticari araç pazarındaki bekleyiş sürüyor

Ağır ticari araç pazarındaki bekleyiş sürüyor Ağır ticari araç satışlarındaki düşüş Nisan ayında da devam etti. Ocak-Nisan döneminde toplam pazarda 2.030 adet kamyon ve çekici satışı gerçekleşti.

07 Mayıs 2019, 17:53


BMC IDEF Fuarı’nda ilgi odağı oldu

BMC IDEF Fuarı’nda  ilgi odağı oldu Türkiye’nin lider ticari ve askeri araç üreticilerinden BMC, İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşen 14. Savunma Sanayi Fuarı’nda (IDEF) taktik tekerlekli ve zırhlı araçlarının yanı sıra lansmanı gerçekleştirilen yeni nesil araçlarıyla yerini aldı.

06 Mayıs 2019, 12:13


Anadolu Isuzu yeni markası Anadolu Savunma ile IDEF Fuarı’nda Seyit aracını tanıttı

Anadolu Isuzu yeni markası Anadolu Savunma ile IDEF Fuarı’nda Seyit aracını tanıttı 14. IDEF 2019 Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı’nda görücüye çıkaran Anadolu Isuzu, fuarda; 8x8 tank taşıyıcı araç, 8x8 taktik tekerlekli araç ve 4x4 taktik tekerlekli araç modellerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

02 Mayıs 2019, 17:43


Atık plastikten biyoyakıt üretimine Scania desteği

Atık plastikten biyoyakıt  üretimine Scania desteği Scania, sürdürülebilir taşımacılık adına geliştirdiği teknolojilerin önemli bir adımı olan alternatif yakıtlı motorlar konusundaki çalışmalara da destek veriyor.

02 Mayıs 2019, 12:33


Mercedes-Benz Türk StartUP Projesi’ne Altın Pusula’dan Jüri Özel Ödülü

Mercedes-Benz Türk StartUP Projesi’ne Altın Pusula’dan Jüri Özel Ödülü Mercedes-Benz Türk, StartUP Projesi ile aldığı ödüllere bir yenisini daha ekleyerek, 18. Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nde “Jüri Özel Ödülü”nün sahibi oldu.

30 Nisan 2019, 17:53


Renault Trucks, macera dolu bir deneyim yaşattı

Renault Trucks, macera dolu bir deneyim yaşattı Çeşitli atölyeler ve eşsiz test sürüşleri düzenleyen Renault Trucks, araçlarını unutulmaz bir deneyim ile tanıttı.

24 Nisan 2019, 17:02


Mercedes-Benz Türk’ün Yıldız Kızlar’ı ile buluştu

Mercedes-Benz Türk’ün Yıldız Kızlar’ı ile buluştu Şirket, 2018 yılında başladığı bilgisayar bilimleri ve kodlama eğitimlerini daha kapsamlı hale getiriyor.

22 Nisan 2019, 15:35


Mercedes-Benz Türk’ten meslek liselerine destek

Mercedes-Benz Türk’ten meslek liselerine destek Mercedes-Benz Türk’ün Mercedes-Benz Bayileri ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın işbirliğinde gerçekleştirdiği proje kapsamında yenilenen laboratuvardan biri Çorum Şehit Emin Güner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilerin hizmetine sunuldu.

14 Nisan 2019, 15:34


Fin usulü hibrit kamyon iş başında

Fin usulü hibrit kamyon iş başında Finlandiyalı Sisu, kendine özgü  yüklü ağırlık, uzunluk, dingil kaldırma sistemi gibi yasal düzenlemelere sahip İskandinav pazarının özel ürünleri ile tanınan üreticisi.

11 Nisan 2019, 13:08


Pirelli Ligi Eğitimi’nin yeni durağı Aklas Oto öncülüğünde Kayseri oldu…

Pirelli Ligi Eğitimi’nin yeni durağı Aklas Oto öncülüğünde Kayseri oldu… PIRELLI ligi eğitimi, Kayseri’de Aklas oto öncülüğünde gerçekleşti

10 Nisan 2019, 11:22


Ford Trucks ile motorspor heyecanı artacak

Ford Trucks ile  motorspor heyecanı artacak Yurtiçi ve yurtdışında uzun yıllardır motorsporlarının gelişimine katkı sunan Ford Otosan, ağır ticari araç markası Ford Trucks ile önümüzdeki dönemde motorsporlarına verdiği desteği daha da ileriye taşıyacağını duyurdu.

28 Mart 2019, 18:05


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . | 27 | 28 | 29 | Sonraki Sayfa

Vahit MAHMATLI
Tarım ve tarım araçları...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

Kampanyalar

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı