TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi

Kampanyalar

DHL, FC Bayern Münih'e sponsor oldu

DHL, FC Bayern Münih'e sponsor oldu

Tarih 28 Ağustos 2014, 12:46

FC Bayern Münih'in resmi platin sponsoru olan DHL, takımın uluslar arası lojistik ve e-ticaret alanında tam hizmet ortağı oldu

FC Bayern Münih’in resmi platin sponsoru olan DHL, yaptığı anlaşmayla Almanya'nın en büyük, Dünya'nın ise dördüncü büyük kulübü olan takımın uluslararası lojistik ve e-ticaret alanında tam hizmet ortağı oldu. Yapılan altı yıllık anlaşmanın geçerliliğinin 2020 yılına kadar devam etmesi bekleniyor.

Uzun yıllardır FC Bayern Münih’e verdiği lojistik hizmetleriyle kulüp ürünlerinin taraftarlarına ulaştırılmasını sağlayan DHL, lojistik sektörünün lider şirketi olarak kulübe e-ticaret alanındaki uluslararası deneyimini ve uzmanlığını da sunacak.

FC Bayern Münih Yönetim Kurulu Başkanı Karl-Heinz Rummenigge, konuyla ilgili şunları söyledi: “Artık global bir oyuncu olan FC Bayern Münih’in çok sayıda kıtada ve ülkede sayısı sürekli artmaya devam eden bir taraftar kitlesi bulunuyor. Bu yaz ABD’deki turumuzu yeni tamamladık. Bu tur boyunca gördük ki uluslararası pazarlarda FC Bayern Münih’in büyük bir potansiyeli var. Tecrübeli ve küresel ölçekte itibar sahibi bir şirket olan DHL ile yaptığımız ortaklık sayesinde tüm dünyadaki taraftarlarımıza online olarak erişebilmeyi ve daha fazla taraftar ürünümüzü onlara ulaştırmayı hedefliyoruz.”

Deutsche Post DHL CEO’su Frank Appel ise; “DHL olarak; FC Bayern Münih gibi dünya çapında tanınmış bir takımla bu ortaklığı hayata geçirmekten dolayı çok mutluyuz. Verdiğimiz hizmetlerle kulüp işletmesinin hem Almanya’da hem uluslararası ölçekte başarısına katkıda bulunacağız. Bu sponsorluk anlaşmasıyla FC Bayern Münih ve DHL gibi dünya çapında tanınmış ve güçlü iki markanın birbirlerinin tüm bu pozitif özelliklerinden yararlanacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.
 
Anlaşma kapsamında, DHL verdiği kapsamlı lojistik hizmetleri, e-ticaret çözümleri ve diğer posta operasyonlarında geniş reklam ve tanıtım hakları elde etti. Bunlar arasında film ve reklam spotları, etkinlikler ve logo kullanımı gibi haklar bulunuyor. Deutsche Post DHL’in iki ana markası tarafından yapılan marka iletişimi faaliyetlerinde, spor etkinliklerine yapılan sponsorluklar uzun yıllardır önemli rol oynuyor. Futboldan, Formula 1™ ve Amerikan futboluna kadar pek çok dalda, DHL spor ekipmanlarını güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyor ve müşterilerine yönelik platformlarda markasını konumlandırıyor. Grubun Deutsche Post markası Alman futbol Federasyonunun uzun yıllardır önemli bir ortağı ve ulusal kupanın ve Alman erkek futbol takımının da resmi sponsoru.
Yeni anlaşmanın ilk fazı kapsamında Münih’teki Allianz Arena’yı ziyaret edenler FC Bayern Megastore’dan satın aldıkları ürünlerin evlerine ulaştırılması için DHL ofisini kullanabilecekler.

 

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

3d Lojistik

Yurtiçi kargo’dan elektrikli araç atılımı

Yurtiçi kargo’dan elektrikli araç atılımı “Elektrikli Araç Projesi” ile ilgili bilgi aktaran Yurtiçi Kargo Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Fatih Önyol araçl...

DHL Express yeni stratejisi ile çok iddialı

DHL Express yeni stratejisi ile çok iddialı DHL Express ve EHang’in Çin’de başlattığı stratejik ortaklık, lojistikte büyük bir yeniliği hayata geçiriyor.

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı