TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi

Kampanyalar

GEFCO, Sirona’ya hizmet vermeye başladı

GEFCO, Sirona’ya hizmet vermeye başladı

Tarih 02 Temmuz 2014, 14:16

GEFCO Türkiye, Alman mediksl devlerinden Sirona Dental için depolama hizmeti vermeye başlayacak.

GEFCO Türkiye, tüm dünyada 25 farklı noktada faaliyet gösteren ve 135’ten fazla ülkede ürünlerini pazarlayan SİRONA DENTAL için Tuzla Logipark’taki GEFCO Lojistik Merkezi’nde gümrüksüz alanda depolama hizmeti vermeye başladı.
Depo hizmetlerinde IT’ye dayalı çözümlere ağırlık veren GEFCO’nun Sirona Dental’e vereceği hizmetler arasında envanter takip hizmeti de bulunacak. Sirona yetkilileri barkod kontrollü bu sistem ile depoya her türlü giriş-çıkışı takip edebilecek ve ürün stoklarını kolaylıkla takip edebilecekler.
Konuyla ilgili GEFCO Türkiye Genel Müdürü ve Orta-Doğu Bölge Müdürü Fulvio Villa, “Sirona Dental, GEFCO Türkiye’yi her iki şirketin de kaliteye verdiği yüksek önem nedeniyle seçti. GEFCO’nun lojistik mühendisliği alanında benzersiz deneyimi bulunuyor. Müşterilerimize daha fazla rekabet avantajı kazandırmak için sürekli olarak sürdürülebilir gelişmeler arayışındayız; sunduğumuz IT bazlı envanter takip sistemleri de bunun bir örneği” dedi.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

3d Lojistik

Yurtiçi kargo’dan elektrikli araç atılımı

Yurtiçi kargo’dan elektrikli araç atılımı “Elektrikli Araç Projesi” ile ilgili bilgi aktaran Yurtiçi Kargo Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Fatih Önyol araçl...

DHL Express yeni stratejisi ile çok iddialı

DHL Express yeni stratejisi ile çok iddialı DHL Express ve EHang’in Çin’de başlattığı stratejik ortaklık, lojistikte büyük bir yeniliği hayata geçiriyor.

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı