TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

Kampanyalar

Hareket, Kırşehir Geycek RES Projesi’ne başladı

Hareket, Kırşehir Geycek RES Projesi’ne başladı

Tarih 08 Ekim 2013, 19:09

Hareket, Enercon tarafından Kırşehir Geycek’te hayata geçirilecek RES Projesi’nin çalışmalarına başladı.

Hareket, Enercon tarafından Kırşehir Geycek Bölgesi’nde yapılmakta olan 60 adet 2,3 MW, 10 adet 3 MW’lık E82 model rüzgar türbin aksamlarının taşımaları başladı.
Kanat setleri İzmir Aero Kanat Fabrikası’ndan 850 km., kule gövdeleri ise İzmir Akat Beton Fabrikası’ndan 830 km.’lik yol kat edilerek Geycek RES şantiyesine taşınırken, rüzgar türbinlerinin nacelleleri ve jeneratörlerini Mersin Taşucu Limanı’nda tahliye ettikten sonra şantiye sahasına taşımakta olan hareket, rüzgar türbinlerinin montajlarında 1 adet 600 ton, 1 adet 400 ton, 3 adet 500 ton ve 1 adet 300 ton kapasiteli vinç kullanıyor.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

3d Lojistik

Endüstri 4.0, lojistiği de yola getiriyor!

Endüstri 4.0, lojistiği de yola getiriyor! Fevzi Gandur Logistics, Kültür Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileriyle “Lojistik ve Dağıtımda Plan...

Mars Logistics, filosunu büyütmeye devam ediyor

Mars Logistics, filosunu büyütmeye devam ediyor Türkiye’nin en genç ve en güçlü filolarından birine sahip olan Mars Logistics, 2018 yılında 30 milyon €’luk filo ya...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı