TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

Kampanyalar

Borusan ağır taşımacılık işine girdi

Borusan ağır taşımacılık işine girdi

Tarih 27 Mart 2012, 15:09

Borusan Lojistik 3 milyon ABD dolarının üzerinde bir yatırımla 20 çekici ve 20 low bed özel dorse aldı ve ağır taşımacılık alanına adımını attı.

Kara filosunu geliştirmeye devam eden Borusan Lojistik, 2012 yılına yeni bir yatırım hamlesi ile başlıyor ve ağır taşımacılık işine adım atıyor. Ağırlıklı olarak nakliye firmalarının faaliyet gösterdiği bu alanda, sektöründe ağır taşıma işine giren ilk lojistik firması olan Borusan Lojistik, işe 20 özel çekici ve 20 "low bed” dorse satın alarak başladı.

Borusan Lojistik 3 milyon ABD dolarını aşan tutardaki bu yatırımı ile iş makinesi, teçhizat, jeneratör, trafo ve özel proje taşımaları alanında Borusan Lojistik kalitesi ve lojistik uzmanlığı ile müşterilerine güvenli ve yüksek katma değerli bir hizmet sağlamayı hedefliyor. Bu yeni açılımı Borusan Lojistik Genel Müdürü Kaan Gürgenç şöyle değerlendirdi:

"Borusan Lojistik yurtiçi ve yurtdışında birçok alanda büyümeye devam ediyor. Ağır taşımacılık başta inşaat, enerji, maden ve marine olmak üzere pek çok sektörde kullanılan makine ve ekipmanın lojistik hareketini içeriyor. Bu kapsamda hizmetin doğru ve zamanında yerine getirilmesine ilave olarak, taşınan makine ve ekipmanların özellikleri doğrultusunda hata payını en aza indirgeyen önlemler alınarak yüksek güvenilirlikle gerçekleştirilmesi çok büyük önem taşıyor. Bu denli hassas bir alan olan ağır taşımacılığın gereklerini, Borusan Lojistik kalitesi ve uzmanlığı ile karşılayacağız. Bu sayede lojistik sektöründeki önemli bir ihtiyacı daha karşılayacak ve ağır taşımacılık alanında hizmet verdiğimiz tüm firmalar için güvenilir bir çözüm ortağı olacağız"

Konu ile ilgili diğer haberler

ttp://www.tasiyanlar.com/haber_detay.asp?haberID=500


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

3d Lojistik

Ankara Lojistik Zirvesi ve Fuarı, sektörü bir araya getirdi

Ankara Lojistik Zirvesi ve Fuarı, sektörü  bir araya getirdi Türkel Fuarcılık tarafından düzenlenen Ankara Lojistik Zirvesi ve Fuarı sektörün tüm oyuncularını Anka Lojistik Üss...

Vega Lojistik yatırımlarının 10.yılını kutluyor

Vega Lojistik yatırımlarının 10.yılını kutluyor Türkiye tesislerinin açılışının 10.yılını kutlayan Vega Lojistik, almaya hak kazanadığı Yetkilendirilmiş Yükümlü Se...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı