TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

Kampanyalar

Borusan Lojistik'te görev değişikliği

Borusan Lojistik'te görev değişikliği

Tarih 01 Mart 2012, 14:39

Borusan Lojistik, Uluslararası Kara, Demiryolu ve Havayolu Müdürü Volkan Yıldırım oldu.

Uluslararası taşımacılık alanında Türkiye'nin ilk üç şirketinden biri olma vizyonu doğrultusunda yapılanma çalışmalarını sürdüren Borusan Lojistik, Uluslararası Kara, Demiryolu ve Havayolu Müdürlüğü görevine sektörde küresel iş deneyimine sahip Volkan Yıldırım'ı getirdi.
Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümü mezunu olan Yıldırım, iş hayatına 1994 yılında Nedlloyd Road Cargo'nun satış departmanında başladı. 1995 - 2011 yıllarında Reibel Int'l Forwarding firmasında Ülke Müdürü olarak görev yaptı. 2002 - 2007 yılları arasında Sertrans Uluslararası Taşımacılık ve Tic. Ltd. Şti.'de İthalat Operasyon Müdürü olarak, 2007 - 2008'de ise aynı şirkette Satış Müdürü olarak çalıştı. 2009 yılında Çelebi Holding'de Yardımcı Kargo Müdürü olarak çalışan Yıldırım, 2009 - 2012 yılları arasında ise Sertrans Lojistik'te Avrupa Acente Ağından Sorumlu Uluslararası Satış ve Operasyon Müdürü olarak görev yaptı.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

3d Lojistik

Ankara Lojistik Zirvesi ve Fuarı, sektörü bir araya getirdi

Ankara Lojistik Zirvesi ve Fuarı, sektörü  bir araya getirdi Türkel Fuarcılık tarafından düzenlenen Ankara Lojistik Zirvesi ve Fuarı sektörün tüm oyuncularını Anka Lojistik Üss...

Vega Lojistik yatırımlarının 10.yılını kutluyor

Vega Lojistik yatırımlarının 10.yılını kutluyor Türkiye tesislerinin açılışının 10.yılını kutlayan Vega Lojistik, almaya hak kazanadığı Yetkilendirilmiş Yükümlü Se...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı