TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi

Kampanyalar

Omsan TÜRKTIPSAN'la el sıkıştı

Omsan TÜRKTIPSAN'la el sıkıştı

Tarih 03 Şubat 2012, 15:10

Omsan Lojistik, Türkiye'nin en büyük serum üretici firması olan TÜRKTIPSAN'ın yurtiçi dağıtımları görevini üstlendi.

Omsan Lojistik, yılda 25 milyon adetlik serum üretimi ile Türkiye’nin en büyük serum üretici firması olan TÜRKTIPSAN’ın yurtiçi dağıtımları görevini üstlendi. İki firma arasında imzalanan sözleşme ile Omsan, TÜRKTIPSAN’ın ürünlerini Türkiye genelindeki ecza depolarına, ilgili hastane ve ünitelerine sevk edecek. TÜRKTIPSAN’ın Akyurt/Ankara’da yerleşik fabrikasından yapılacak taşımalar için aylık ortalama 200-220 araçlık sevkiyat hacmi öngörülüyor.

Omsan Lojistik Genel Müdürü Osman Küçükertan, TÜRKTIPSAN ile gerçekleştirdikleri işbirliği ile Omsan’ın tüm diğer sektörlerde olduğu gibi ilaç sektöründe de tercih edilen bir lojistik şirketi olmasından memnuniyet duyduğunu belirtti. Omsan’ın sektördeki tecrübesi, yenilikçi çözümleri ve yatırımlarıyla hizmet verdiği sektörlerin çeşitliliğini artırmaya devam edeceğini ifade eden Küçükertan, Omsan’ın her sektöre yönelik lojistik çözümleri başarı ile üretip uygulayabildiğini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

3d Lojistik

Endüstri 4.0, lojistiği de yola getiriyor!

Endüstri 4.0, lojistiği de yola getiriyor! Fevzi Gandur Logistics, Kültür Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileriyle “Lojistik ve Dağıtımda Plan...

Mars Logistics, filosunu büyütmeye devam ediyor

Mars Logistics, filosunu büyütmeye devam ediyor Türkiye’nin en genç ve en güçlü filolarından birine sahip olan Mars Logistics, 2018 yılında 30 milyon €’luk filo ya...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı