TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi

Kampanyalar

Hareket, 2018 verilerini açıkladı

Hareket, 2018 verilerini açıkladı

Tarih 10 Nisan 2019, 17:41

Geçen yıl 248’i yurtdışında olmak üzere 2 bin 827 taşıma işi gerçekleştiren Hareket, 6 milyon 900 bin kilometre yol yaptı.

60 yılı aşkın süredir ağır kaldırma ve taşımacılık hizmetleri sunan, sektörün uzman şirketi Hareket, 2018 yılına ait verilerini açıkladı. Geçen yıl ağır nakliye ve nakliye operasyonları dahil olmak üzere 197 bin 829 ton yük taşıyan Hareket, yurtdışında 248, yurtiçinde ise 2 bin 579 taşıma işi gerçekleştirdi. 25’i ağır nakliye ve 53’ü nakliye olmak üzere 78 aracıyla 2018’de toplam 6 milyon 900 bin 655 kilometre yol yapan Hareket, 6 ülkede 321 farklı projede çalıştı. Ağır ve standart dışı kargo taşımacılığı, proje taşımacılığı, ağır kaldırma, indirme ve yerleştirme alanlarının yanı sıra vinç ve platform kiralama konusunda da hizmet veren Hareket’in vinçleri toplamda 82 bin 538 saat çalıştı.

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

3d Lojistik

Alışan Transport Logistic Munich Fuarı’nda

Alışan Transport Logistic Munich Fuarı’nda Alışan Lojistik, Almanya’nın Münich kentinde düzenlenen, Türk lojistik firmalarını ve dünya devlerini bir araya get...

Kar Maden ilk forklift alımında Komatsu markasını tercih etti

Kar Maden ilk forklift alımında Komatsu markasını tercih etti Temsa İş Makinaları, Türkiye ve Avrupa’da tek magnezyum üreticisi olan Kar Maden’e fabrikasının farklı bölümlerinde...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı