TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi

Kampanyalar

Samsun İstif Makine Dieci’yi tercih etti

Samsun İstif Makine Dieci’yi tercih etti

Tarih 01 Ekim 2018, 12:49

Samsun İstif Makine,DieciIcarus 40.17 telehandler teslim alarak makina parkını güçlendirdi.

Forklift kiralama, nakliye veçekici hizmeti veren Samsun İstif Makine,Dieci’nin Türkiye distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları’ndan1 adet 2018 model DieciIcarus 40.17 telehandler teslim aldı.Teslimat töreni, Samsun İstif Makina firma sahibi Emre Özkan, Temsa İş Makinaları’nın Samsun servisi EFB Makina'dan Uğur Bozkaya ve Temsa İş Makinalarını temsilen Endüstriyel Ürünler Bölge Satış Yöneticisi Çağatay Tutar’ın katılımı ile gerçekleşti.

Her türlü zemin koşulunda kolayca hareket imkânı sağlayan bir yürüyüş sistemine sahip telehandlerlar ve istiflemede öne çıkan forkliftler Samsun İstif Makina’nın odağında bulunuyor. Bünyesinde yine Temsa İş Makinaları’nın distiribitörlüğünü yaptığı Komatsu marka 9 adet forklift bulunduran Samsun İstif Makine, bu kez de Dieci marka telehandler ile makina parkını güçlendirdi ve müşterilerine sunduğu hizmet alanını genişletti.Yürüyüş ve katlara yük vermede, daha kompakt olmasına rağmen rakiplerine göre hız avantajlı sağlayan DieciIcarus 40.17 telehandler ile bu sektöre giriş yapan Samsun İstif Makine, kaliteyi arayan müşterilerine ihtiyaç duydukları her alanda çözümler sunmayı amaçlıyor.

Teslimat töreninde konuşma yapan Samsun İstif Makina firma sahibi Emre Özkan şunları dile getirdi: “Temsa İş Makinaları ile uzun yıllara dayanan bir iş birliğimiz var. Makina parkımızda daha önce 9 adet Komatsu forklift bulunuyordu. Temsa İş Makinaları bizi bir müşteri olarak değil, iş ortağı olarak görüyor. Biz de onları çözüm ortağımız olarak görüyoruz. Bu nedenle bölgemizde atağa kalkan telehandler sektöründe de onlarla çalışmak istedik ve bu alana giriş yaparken makina parkımızı Dieci markası ile genişlettik. Performansı ile işlerimizi kolaylaştıracağını ve hizmet kalitemizi arttıracağına eminiz.Daima çözüm sunan Temsa İş Makinaları ile beraberliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum. Dieci markasına yaptığımız yatırımın bize kazanç olarak geri döneceğine de inancımız sonsuz.”

 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

Karsan’dan, 227 adet Menarinibus Citymood!

Karsan’dan, 227 adet Menarinibus Citymood! Roma’nın 227 adetlik otobüs ihtiyacı, yerli üretici Karsan’ın yüzde 28.6 hissesine sahip olduğu Industria Italiana ...

Güvensoy’un maden projeleri, Renault Trucks K serisine emanet

Güvensoy’un maden projeleri, Renault Trucks K serisine emanet Güvensoy İnşaat, Çanakkale’nin Çan ilçesinde yer alan maden sahalarındaki projesinde kullanmak üzere 15 adet Renaul...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı