TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergi Voith Diwa verimlilik paketi

Kampanyalar

Ekol Lojistik’e 150 adetlik teslimat

Ekol Lojistik’e 150 adetlik teslimat

Tarih 17 Eylül 2018, 16:04

Mercedes-Benz Türk, Türkiye ve Avrupa lojistik sektörünün önde gelen şirketlerinden olan Ekol Lojistik’e 150 adet Mercedes-Benz Actros 1845 LSnRL araç teslimatı gerçekleştirdi.


Mercedes-Benz Türk’ün İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Kampüsü’nde gerçekleşen teslimat ile Türkiye'nin en önemli uluslararası taşıma ve lojistik firmalarından olan Ekol Lojisitk filosunu krize rağmen güçlendirme ve yenilemeye devam ediyor. Filoya 150 adet yeni Mercedes-Benz Actros 1845 çekici katılıyor. Konu ile ilgili olarak Mercedes-Benz'in Hadımköydeki pazarlama merkezinde Süer Sülün, Ahmet Musul ve Emre Gülsoy'un katıldığı bir tören düzenlendi.

Ekol Lojistik, teslim aldığı 150 adet yeni Mercedes-Benz yıldızlı aracını uluslararası nakliye alanında kullanacak.

Mercedes-Benz Türk, 10 yıllık bir iş ortaklığı bulunan Ekol Lojistik ile filo teslimatlarına bir yenisini daha ekledi. Ekol Lojistik 1990 yılında kuruldu. Sürekli gelişen ve hizmet anlayışını yenileyen firma Türkiye ile birlikte 16 ülkede hizmet veriyor.

Mercedes-Benz Actros 1845 LSnRL uzun yol nakliye aracı satışı nedeni ile Mercedes-Benz Türk’ün İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Kampüsü’nde basın mensuplarının da katılımıyla teslimat töreni düzenledi.
2008 yıldan beri tercihini Mercedes-Benz markasından yana kullanan Ekol Lojistik, 150 adet yeni Mercedes-Benz yıldızlı aracının tamamını uluslararası nakliye alanında kullanacak.


Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün, Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Haluk Burçin Akı, Satış Operasyonları Grup Müdürü Tolga Bilgisu, Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Satış ve Pazarlama Direktörü Gökmen Onbulak, Ticari Araçlar Kredi Satış Müdürü Kıvanç Sanrı, Mercedes-Benz Yetkili Bayii Gülsoy Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Emre Gülsoy, Gülsoy Otomotiv Anadolu Şube Genel Müdürü Serkan Açar ve Kamyon Satış Müdürü Murat Yerli, Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul ve Satınalma ve Yatırımlar Genel Müdürü Levent Demir katıldılar.


Gerçekleştirilen törende tamamı Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikası üretimi olan araçların öne çıkan özelliklerine vurgu yapan Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün konuşmasında: “Ekol Lojistik’e bugün 150 adet Mercedes-Benz yıldızlı Actros 1845 LSnRL aracımızı teslim etmekten ve siz kıymetli misafirlerimizi kendi evimizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Kusursuz hizmet anlayışı ile sektörde adından söz ettiren Ekol Lojistik ile iş ortaklığımız 2008 yılında başladı. Bu 10 yılı aşkın süredir devam eden istikrarlı iş ortaklığımız süresince Mercedes-Benz Türk olarak Ekol Lojistik’e pek çok teslimat gerçekleştirdik ve bugün bu kıymetli iş ortaklığını tam 150 adet Actros 1845 LSnRL teslimatı ile taçlandırıyoruz. Actros araçlarımızı 1986 yılında Anadolu’nun bağrında, Aksaray’da kurduğumuz Kamyon Fabrikamızda global Mercedes-Benz standartlarında 2010 yılından beri yerli olarak hem yurtiçi pazarı hem de yurtdışı pazarı için üretiyoruz. Sahip olduğumuz 10 yıllık iş ortaklığımız ve bu iş ortaklığına yakışır kalite ve donanımlara sahip araçların kendilerinin filosunda bulunması bizleri son derece gururlandırıyor. Tercihlerini yine Mercedes-Benz Türk’ten yana kullandıkları için Ekol Lojistik yetkililerine teşekkür eder; araçlarının hayırlı olmasını ve bol kazanç getirmesini dilerim. Ayrıca bu teslimatta emeği geçen tüm ekibime ve Gülsoy Otomotiv Anadolu Şube’ye, kredilendirilmesinde ise emeği olan Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e teşekkür ederim.” dedi.

Mercedes-Benz Yetkili Bayii Gülsoy Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Emre  Gülsoy ise törende yaptığı konuşmada; “Gülsoy Otomotiv olarak, bugün teslimatı için bir araya geldiğimiz 150 adet aracın satışının gerçekleşmesinde katkımız olduğu için son derece mutlu ve gururluyuz. Bugün baktığınızda, müşterilerimizin ihtiyaçlarının tümünü karşılayacak bir Mercedes-Benz marka araç bulmak mümkün. Ekol Lojistik’i buluşturduğumuz Mercedes-Benz Actros 1845 LSnRL araçlarımız sahip olduğu Euro 6 motor ve bununla uyumlu şanzıman ile aksıyla önemli ölçüde yakıt tasarrufu sağlarken, hem yol performansı hem de 120.000 km’ye çıkan bakım aralıkları ve % 20 oranında düşen bakım maliyeti avantajları ile ticari performansıyla öne çıkıyor. Tüm bunlara ek olarak konfor, güvenlik ve tasarımıyla ağır vasıta kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt verirken aynı zamanda yüksek ikinci el satış değeri de sunuyor. İlk tercihini 2008 yılında Mercedes-Benz Türk’ten yana kullanan Ekol Lojistik’e periyodik bakımları, aşıntı parçaları ve uzatılmış garantiyi kapsayan tam paket servis sözleşmesi ile teslim ettiğimiz araçlarının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul, “Öncelikle, hep yanımızda olduklarını hissettiren Mercedes-Benz Türk’e, bu satışın gerçekleşmesindeki katkıları sebebiyle Gülsoy Otomotiv Anadolu Şube’ye ve sağladıkları destek ve kredilendirme imkânları için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e teşekkür ederim. Filomuzu güçlendirirken tercihimizi 10 yıl öncesinde iş ortaklığına başladığımız, çok iyi tanıdığımız ve deneyimleyerek güvendiğimiz Mercedes-Benz Türk’ten yana kullanıyoruz. Bu 150 adetlik teslimat ile birlikte araç parkımızdaki 2.000 adede yakın çekicinin yüzde doksanı Mercedes-Benz marka araçlardan oluşuyor. Ekol Lojistik olarak Mercedes-Benz markası ile ilişkimizi yalnızca araç yatırımlarımız ile değil; aynı zamanda 2008 yılından bu yana markanın otomotiv parçalarını Avrupa’nın çeşitli ülkelerindeki fabrikalarına taşıyarak devam ettiriyoruz. Mercedes-Benz Türk’le uzun yıllardır süregelen bu güzel iş ortaklığının devamını temenni ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Satınalma, İdari İşler&Yatırım Genel Müdürü Levent Demir ve Mercedes Filo Satış Grup Müdürü Haluk Burçin Akın.Levent Demir ve Gülsoy Otomotiv Anadalu Bölgesi Şube Müdürü Serkan Acar.

Ekol Lojistik Satınalma ve Yatırımlar Genel Müdürü Levent Demir ise, “150 adet Mercedes-Benz Actros 1845 LSnRL aracı filomuza dâhil etme sebeplerimiz arasında Mercedes-Benz Türk’e duyduğumuz güvene ek olarak; araçların Türkiye’de üretiliyor olması, yakıt oranlarının düşük olması, çevre dostu olması, kolay kullanım ve sürüş sunması, markanın sahip olduğu yaygın yurtiçi ve yurtdışı servis ağı, sundukları bakım anlaşmalarının kapsamı ve uygulama kolaylığı, bakım onarım konusundaki esneklikleri ve yerinde hizmet anlayışı ile zamana karşı yarışan bizlere operasyonel hız katmaları bulunuyor.” ifadelerini kullandı.


 

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Piyasa

Karsan’dan, 227 adet Menarinibus Citymood!

Karsan’dan, 227 adet Menarinibus Citymood! Roma’nın 227 adetlik otobüs ihtiyacı, yerli üretici Karsan’ın yüzde 28.6 hissesine sahip olduğu Industria Italiana ...

Güvensoy’un maden projeleri, Renault Trucks K serisine emanet

Güvensoy’un maden projeleri, Renault Trucks K serisine emanet Güvensoy İnşaat, Çanakkale’nin Çan ilçesinde yer alan maden sahalarındaki projesinde kullanmak üzere 15 adet Renaul...

E-Bülten Aboneligi

Arama...


Gelişmiş Arama

TAŞIYANLAR Ticari Taşıtlar Dergisi / ÜSTYAPI Dergisi / 3D LOJİSTİK Dergisi - Sitemizde yer alan yazılar ve resimler kısmen veya tamamen kopyalanamaz. Basın Kanuna göre “yerel-süreli yayın” kapsamındadır. Basın kanunu ve fikir sanat eserleri kapsamında tüm hakları yayıncısına aittir.
RSS Kaynağı